anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak oferty w allegro

air-green
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Mam nie typowy problem, wystawiłem 53 LINK : https://allegro.pl/uzytkownik/air-green do profilu ale nie mogę ich wyszukać w allegro, wyszukiwarka nie wyszukuje wpisując część kluczowego tytułu, w ogóle nie wyszkuje produktów a są aktywne w sprzedaży i asortymencie dodane i wystawione prawidłowo. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1664518759858.png

 

oznacz moderatorów

air-green
#7 Wielbiciel#

Proszę wejść w ofertę ponieważ są też innej firmy wenthouse 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@air-green poszukaj po tytułach katalogowych np: Air Green Pro 518 125 mm odpowiada Twojemu tytułowi : Skrzynka rozprężna WYTŁUMIONA 2x50 - 100 MUFOWA

 

oznacz moderatorów

air-green
#7 Wielbiciel#

a jak zmienić nr katalogowy np na tytuł  ? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@air-green Spróbuj wyszukać w katalogu za pomocą frazy .

oznacz moderatorów

air-green
#7 Wielbiciel#

ok ja je wyszukam za pomocą frazy ale klient już nie wyszuka a zależy mi na tym ze klient wpisuje  skrzynka rozprężna i odrazu wyskakuje  nasza skrzynka a nie wyskakuje nic, sprawdziłem 7 stron i nigdzie niema naszej oferty 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@air-green odpal ADS lub wypromuj na górze kategorii, na dziś na pozycję produktu ma wpływ wiele rzeczy oraz ustawienia wyszukiwarki kupującego a to jest skomplikowane i nie na każdym urządzeniu wyświetlają się tak samo mimo wpisania takiej samej frazy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak na gorze to za darmo się nie da, wszystko kosztuje.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@air-green Tak się nie da , możesz to zmienić wykupując promowanie oferty. Teraz jest pewnie bliżej końca choćby dlatego ,że Twoje oferty nie mają ikony ,, smart ,, ... tak działa algorytm ,,trafności ,,

oznacz moderatorów

air-green
#7 Wielbiciel#

Rozumienm czyli sprzedawca który ma moje produkty ale sprzedaje cały czas na allegro pozycjonuje się na 1 stronach 🙂 czyli jak wykupie kampanie ads allegro to coś zmieni ?> 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@air-green tak zmieni, będziesz lżejszy o kasę, będziesz na górze 🙂 co nie zmieni faktu że i tak możesz nie sprzedawać bo allegro ma swój algorytm podpowiadający kupującym co mają kupić i od kogo 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów