anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bzdura a zgłosić się nie da.

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Aukcja: https://allegro.pl/oferta/nutridrink-protein-sm-owoce-tropikalne-imbir-4x125-14130727080   w tytule jest okreslenie "suplement Nutricia" co jest oczywistą bzdurą, nizej użyte jst okreslenie "Zywność medyczna" co jest poprawne.
SUPLEMENT to nie ŻYWNOŚC MEDYCZNA , proszę o usunięcie tych słów SUPLEMENT NUTRICIA z tytułu produktu.

A bzdury zgłosic przez formularz błędu sie nie da , bo to tytuł a przed wysłaniem  trzeba wskazac jeden element do zmiany. Nijak nie idzie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Zgłosiłam sugestię zmiany nazwy tego produktu.

W takich przypadkach w formularzu zgłaszania błędu edytujesz tytuł i ewentualnie podajesz szczegóły w tym polu:

nat_not_1-1692892058882.png

 

 

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Gdtyby mozna było edytowac to bym to zrobiła, ale zwyczajnie nie dało się, co prawda ja nie informatyk ale zmiane ogarnąć potrafię. Tu się nie dało, dlatego wrzuciłam na gadane. Dzięki za pokierowanie sprawy dalej.

Od razu za ciosem.

Podobna aukcja https://allegro.pl/oferta/nutridrink-skin-repair-sm-waniliowy-4-x-200-ml-14091958284

Napoje Nutridrink Skin Repair waniliowe 4 x 200 ml  JAKIE NAPOJE ???? Napoje to soczek, kompot, w ostateczności woda, ale nie żywność medyczna. Też do poprawy proszę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Kiedy otwierasz formularz zgłaszania błędu, pole z tytułem powinno być możliwe do edycji. Wprowdzasz w nim zmianę - podajesz nowy sugerowany tytuł. Spróbuj to zrobić dla drugiego przykładu samodzielnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów