anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego negatywny komentarz produktu został przepisany na inny produkt?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Gdy pomyliłam produkt przy wysłaniu, kupujący bez próby kontaktu i wyjaśnienia oprócz negatywnego komentarza który potem zmienił na pozytywny ocenił produkt o treści: "Ramki ok ale pomylony wzór" dotyczy EAN 5906124212822 - co nie jest zgodne z regulaminem i to nie zostało usunięte. Co najdziwniejsze, ta ocena była przy produkcie: EAN 5904730217231 a teraz tam znikło a jest przy tym wcześniej wymienionym. 

Po pierwsze taka ocena przy produkcie jest nieuzasadniona bo dotyczy jakości a nie czy pomylono wzór przy wysyłce. Po drugie, czemu tą ocenę przeniesiono? 

Proszę bardzo o pomoc bo ona bardzo mi zaniża ocenę i ma wpływ na sprzedaż. 

 

Podaje link do aukcji z tym produktem: https://allegro.pl/oferta/bmw-competition-x6-x5-x3-m5-m3-m4-m8-xdrive-m-ramki-do-tablic-pod-tablice-...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PORAMKI otrzymałaś już informację od naszego pracownika w korespondencji mailowej, że w Twojej sytuacji komentarz może zostać usunięty tylko za zgodą kupującego, więc to jego musisz poprosić o usunięcie tej oceny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Kupujący zmienił komentarz odnośnie oceny sprzedającego. Jeśli chodzi o ocenę produktu oświadczył, że nie ma takiej możliwości gdzie może edytować takiej oceny. Można prosić o link, gdzie to można zrobić? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PORAMKI sam nie ma takiej opcji, ale jeśli napisze do nas tutaj lub przez ten formularz kontaktowy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt, usuniemy tę ocenę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Kolejna sprawa, czemu ta ocena została przeniesiona z produktu na inny produkt? 

oznacz moderatorów
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Kupujący w  Dyskusji poprosił admina Allegro o usunięcie tej oceny. Ale ocena nie została usunięta tylko przeniesiona pod inny produkt 😞 

oznacz moderatorów
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

screen prośby.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PORAMKI sprawdziłam tę dyskusję z kupującym i ta prośba jest wystarczająca. Usunęłam już tę opinię o produkcie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Baaaardzo dziękuję 🙂 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PORAMKI bardzo proszę i polecamy się na przyszłość. Spokojnego wieczoru 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Kolejna sprawa, że ta ocena nie jest zgodna z regulaminem. Bo ocenia sprzedającego a nie produkt. Została zgłoszona ta ocena ale nie zrobiono nic. 

oznacz moderatorów