anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak stworzyć produkt

wendita_pl
#7 Wielbiciel#

Chcę stworzyć nowy produkt w kategorii 'Firma i usługi'. Wypełniam cały formularz, dodaję opis i zdjęcia. Na dole znajduje się informacja: 'Przy wystawianiu oferty stwórz jednocześnie produkt'. Klikam 'wystaw' i akceptuję warunki, lecz pojawia się komunikat, że muszę połączyć produkt z katalogiem lub stworzyć nowy produkt. Co próbuję zrobić, jednak Allegro skutecznie mi to uniemożliwia.

Ale kiedy usunę cały opis, zostawiając jedynie jakieś losowe znaki typu 'sadjkhasdkjsa', oraz jedno zdjęcie, wtedy nagle udaje mi się stworzyć nowy produkt. Chcę teraz zrobić kolejny produkt, więc postępuję dokładnie tak samo jak poprzednio, ale tym razem  znów nie mogę stworzyć nowego produktu.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, jak to działa?

mam czekać, aż wszystkie planety ułożą się w jedną linię, czy może nowe produkty da się tworzyć tylko podczas pełni?

co mam zrobić, żeby Allegro łaskawie pozwoliło mi stworzyć nowy produkt?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

wendita_pl
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wendita_pl Dodaj proszę zrzuty ekranu z całego formularza. Skonsultuję to z Działem Technicznym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wendita_pl
#7 Wielbiciel#

1.jpg2.jpg3.jpg

oznacz moderatorów

wendita_pl
#7 Wielbiciel#

4.jpg5.jpg6.jpg

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi formularz nie działa ... tak jakoś od 14:30 ...

oznacz moderatorów

wendita_pl
#7 Wielbiciel#

nie tyko dzisiaj mam taki problem 

praktycznie zawsze tak jest (albo mam niesłychanego pecha i chcę wystawiać oferty akurat wtedy kiedy formularz nie działa)

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@wendita_pl u mnie nawet po 20 się nie udało. 

oznacz moderatorów

wendita_pl
#7 Wielbiciel#

 

teraz próbowałem  stworzyć nowy produk w taki sam sposób i za 10 razem udało się, naprawdę coraz cięzej korzysta się z tego serwisu

 

 

7.jpg8.jpg

oznacz moderatorów