anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wystawic rozne przedmioty z tym samym ean?

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam produkty wystepujace z tym samym kodem ean, ale rozniac sie kodem producenta. Czy niekompetencja katalogu bedzie permanentna? Jesli jest jakis sposob wystawienia to poprosze o pomoc

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mikrus24_pl poproszę o przykładowy EAN. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

810087061227

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mikrus24_pl Pod podanym adresem mejlowym mamy zgłoszony produkt GREENLIGHT 1964 CHEVROLET IMPALA SS GULF SERIA 15. Żeby wystawić kolejny produkt (nawet z innym kodem producenta) konieczne będzie podanie nowego kodu EAN zarejestrowanego w GS1. 

oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

To nie jest rozwiazanie gdyz pod tym eanem wystepuje 6 produktów. Chevrolet impala jest jednym z szesciu samochodów w tej serii. I zaden nastepny nie jest Chevroletem impala

oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

A teraz jeszcze lepszy hit. Postanowilem wystawic te przedmioty pod jedna pozycja w katalogu. Oczywiscie zmienilem opis zdjecie etc. I co? I okazuje sie, że mozna tak wystawić tylko 5 przedmiotów. Hahahahha Przeciez to nawet już cyrk nie jest. Czy osoba odpowiedzialna za katalog nie przewidziała sytuacji, że przedmioty podobne maja ten sam ean? Zrzut ekranu 2024-06-24 180634.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mikrus24_pl Jeśli chcesz wystawić więcej produktów, to albo zgłoś się do producenta po indywidualne kody EAN, albo samodzielnie wystąp o przyznanie kodów do organizacji GS1. 

oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, że mam napisać meila do swiatowego giganta jakim jest mattel i powiedzieć, że muszą mi dać indywidualne kody ean na swoje produkty bo katalog allegro nie ogarnia czegoś takiego jak ean lub kody producenta? Tak. To ma sens... Nadmieniam, że do niedawna katalog brał pod uwagę coś takiego. Zastanawiam się tylko czemu przestał i z czym powiązać to skretynienie

oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

Albo tutaj popularniejszy producent. Mattel Matchbox 035995307827

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikrus24_pl daj konkretny przykład i o co Ci chodzi, bo mimo że mają ten sam kod EAN są w katalogu identyfikowane po kodzie producenta, poniżej masz przykłady, bez problemu można wystawić 🙂

Zrzut ekranu 2024-06-06 214528.pngZrzut ekranu 2024-06-06 214801.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

prosze bardzo. Matchbox hkx28 porsche macan ean 035995307827. Nie mozna wystawic bo kaze laczyc z katalogiem pod ktorym wystepuje jeep.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikrus24_pl bo ktoś źle połączył, zgłoś błąd w katalogu i zmień kod producenta na Jeepa a potem dodaj porsche przy wprowadzaniu jako nowy produkt 😞  Przykre ale sprzedawcy sami robią se bałagan łącząc byle jak 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłem to. zmainy odrzucone. Ale chyba wiem o co chodzi. Połaczyli swoją bazę danych z tą bazą gs1 a ta baza nie uwzglednia takich rzeczy jak kod producenta. I tera kto pierwszy wystawi przedmiot ten utworzy katalog. A kazdy nastepny produkt z tym samym nr ean już nie bedzie mogl byc wystawiony. starsze modele mozna podpinac bo nie zniknely z katalogu. Nowych nie da rady wystawić. hehehe gdyby ktos u mnie w firmie wprowadzil unowoczesnienie ktore utrudnia generowanie zyskow to bym zwolnił. Ale to korpo wiec zorientuja sie za jakieś poł roku Buhahahhaha

oznacz moderatorów

mikrus24_pl
#9 Pomysłodawca#

no i nikt nie polaczyl tamtego zle bo taki samochod wystepuje

oznacz moderatorów