anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić miniaturę w produkcie?

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Witam Jak zmienić miniaturę w produkcie? Do mojego produktu jest źle przypisany produkt z produktyzacji

Po połączeniu ofert wielowariantowych miniatura pokazuje  zdjęcie innego produktu. Próba zmiana produktu "przez usuń produkt" nie daje efektu. zmian przez zgłoszenie błędu nie da się zrobić gdyż nie posiadam kodu EAN

Przesyłam link do przykładowej aukcji z błędem, Takich aukcji mam więcej Proszę zwrócić uwagę na miniaturę i opis poniżej https://allegro.pl/oferta/38-trzewiki-z-zamkiem-202trkw-bezowozlote-botki-14382411303?context=20b3dc...

 @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BURZYNSKID aby zgłosić błąd w produkcie nie potrzebujesz kodu EAN, tutaj formularz dla tego produktu, to w nim możesz zgłosić zmianę miniatury. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Zrzut ekranu (5).png

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Taki komunikat otrzymuję przy próbie zgłoszenia

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BURZYNSKID Oznacza to, że produkt został wcześniej stworzony, gdy EAN jeszcze nie był obowiązkowy w tej kategorii. Obecnie bez kodu nie zgłosisz zmiany. Możliwe też, że produkt bez EANu ostatecznie zostanie usunięty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Kto i kiedy wprowadził obowiązek ustalania kodu EAN jako obowiązkowy? Jestem małym producentem i nigdy nie słyszałem o żadnej ustawie która nakazywała by stosowanie kodu EAN na produkt. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. To wyłącznie wina waszej produktyzacji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BURZYNSKID widzę, że to Ty utworzyłeś ten produkt, a jeśli problem pojawia się w kilku Twoich ofertach to zastanawiam się jak doszło do błędu. W przypadku tej oferty parametry produktu są inne, niż parametry w ofercie, więc oferta jest podpięta pod niewłaściwy produkt, zmiana miniatury czy zdjęć nie rozwiąże tego problemu, konieczne będzie podpięcie oferty pod właściwy produkt, a jeśli takiego nie ma to jego utworzenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów