anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog allegro :)

SHOPPHS
#8 Zapaleniec#

SHOPPHS_0-1659191646539.png

Do tego dziadostwa to już mi powoli brakuje sił. Inny przykład z dziś: allegro do mnie żeby zmienić parametry wchodzę patrze no parametry ustawione, ale allegro dało znać że mam sobie usunąć prawidłowe wys/szer/dł produktu i zmienić na 1/1/1 bo tak jest wg nich poprawnie 🙂 to trochę sobie z tym jaja robicie. Albo produkt który już niby wskoczył w kategorie za dwa dni już znajduje się wg allego w złej kategorii.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jako użytkownicy nie mamy wpływu na te zmiany ,ktoś sobie ubzdurał że to "genialne rozwiązanie" i wszyscy będą zadowoleni a jest jak jest a będzie .......obym się mylił.

oznacz moderatorów

SHOPPHS
#8 Zapaleniec#

 No ok ale strasznie mnie to irytuje a cały czas wyświetla informację, że od 01.08 musi być 100% połączeń z katalogiem. Pewnie każdy tak ma, ale czasem naprawdę jest tak, że rano coś się uda połączyć a następnego dnia rano znowu ten sam produkt jest odłączony. No to po co to komu ? Skoro ja mam prawidłowe parametry, które podaje producent na swoim produkcie a według allego one nie są prawidłowe!!!!!

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@SHOPPHS 100% połączeń dotyczy tylko nowych produktów, tych co masz już wystawionych nie dotyczy (chyba że np. zakończysz i wznowisz ofertę)

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

zdjęcia nie widzimy, moderator musi zaakceptować

a ogólnie rozwiązaniem jest po prostu zgłaszać te błędy, ale to jest robota głupiego, za chwilę znowu ktoś poprawi na złe parametry

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SHOPPHS, możesz podać EAN-y wskazane w tych ofertach? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów