anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę powiązać oferty z produktem w katalogu

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Od 7 minut próbuję ponownie wystawić  jedną z aukcji i d....a blada. Niby coś się dzieje ale aukcja nie wystawiona. Albo może nawet  zmultiplikowana gdyż klikałam kilkanaście razy wystaw  ale u mnie nadal jest aktywny przycisk " Wystaw przedmiot" Ktoś, coś?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Na początek polecam czyszczenie plików cookies oraz pamięci podręcznej przeglądarki, a jeśli to nie pomoże prześlij mi proszę screen całego swojego ekranu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

czy o to chodzi? https://allegro.pl/offer/12444766678/restore

to już ponad 20 minut i nadal nic.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Teraz  w komunikacie system " widzi  " coś innego niż jest wpisane. Jako kod producenta mam wpisane LI26650, a system mi sugeruje że jest tam wpisane 224017 i nie puszcza dalej. Wcześniej przez 20 minut tego komunikatu nie było.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

To coś takiego, tylko cyferki się zmieniają kodu producenta się zmieniają za każdym razem.

Wystąpił błąd

Niepoprawna wartość parametru Symbol baterii (226366) dla produktu w ofercie. Prawidłowa wartość parametru dla produktu to: "26500".
×

 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Niesamowite. Przeszło. Aukcja się wystawiła ale bez wprowadzonych zmian a dodatkowo powiązana z jakimiś bzdurami z katalogu. A właśnie specjalnie zaznaczałam żeby nie łączyć z katalogiem, bo kto będzie za te bzdury odpowiadał? Sprzedają akumulator 22650 o pojemności 4000 mAh a mam podstawioną wartość 4800 mAh. Oznaczenie tego aku to 26650 a podstawione jest 26500 ja mam podaną nazwę producenta a z katalogu wynika że brak nazwy i zamiast tego są wpisane jakieś bzdury. Czy to jest przedsmak tego co nas czeka od poniedziałku? Jeżeli tak ma wyglądać praca z katalogiem to już żałuję tych którzy nadal będą chcieli tu sprzedawać.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To raczej już nie można nazywać awarią ,to zwykła normalka .

oznacz moderatorów