anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktu

polnadrogasklep
#7 Wielbiciel#

Mam problem  z utworzeniem katalogu produktu... mnóstwo przedmiotów, których nie da się dodać. Tylko kilka się udało i podpielam pod nie inne, ale wtedy giną pod tym pierwszym produktem. Nowy gtin i ciągle to samo. Nie da się połączyć, a jak połączone to zaraz mail ,,rozłączyliśmy ". Szkoda, bo mam mozliwosc promowania przedmiotów a są one pod innym zupełnie produktem jak jest włączona opcja,,polacz te same oferty". A znowu przy tych bez katalogu nie widać ile osób kupiło i nie da się wystawić opinii...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@polnadrogasklep poproszę o szczegółowe informacje. Dlaczego nie da się dodać nowych przedmiotów? Co to znaczy, że "giną pod tym pierwszym produktem"? Przy włączeniu widoku produktowego (przez "połącz te same oferty" wyświetla się produkt główny, który jest reprezentantem pozostałych ofert podłączonych pod ten sam produkt. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

polnadrogasklep
#7 Wielbiciel#

Da się dodać nowe produkty. ALE podając nowe gtiny nie tworzy katalogu wcale, a jak stworzy to zaraz rozłącza.  Jak podpiełam nowe produkty pod inny produkt, który cudem ma katalog to one oczywiście są pod nim. Już nie wiedziałam, co robić. Więc mam nowe przedmioty pod innym zupełnie modelem. I przedmioty bez katalogu, których nie da się ocenić, ani nie widać ile osób kupiło i nie da się na cz wystawić. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@polnadrogasklep podaj proszę konkretny EAN w którym doszło do takiej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

polnadrogasklep
#7 Wielbiciel#

9454749821692

87478747

58141557

75413194

52978869

 

oznacz moderatorów