anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy w końcu zroicie porządek z katalogiem ?

3drukarki_slask
#9 Pomysłodawca#

Witam, czy w końcu kiedyś zakończy się przepychanka między sprzedawcami zmieniającymi numery EAN w produktach ? Sprzedaję produkty, numery EAN biorę z pudełek od producentów, próbuję wystawić produkt na eanie od producenta a ciągle okazuje się, że jakiś sprzedawca wpisał inny.

NP: mam filament Colorfil szary z EAN na pudełku: 5901017511402, próbuję wystawić a okazuje się, że konkurencja ten sam produkt sprzedaje pod EAN 5905200003910.

Poświęciłem czas aby korygować takie błędy ale non stop one są zmieniane ponownie, i tak bawimy się w korygowanie katalogu najpierw ja, potem konkurencja, potem ja...czy ktoś to kontroluje?. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Do tego przy próbie wystawienia produktu w dniu dzisiejszym otrzymuję informację, że nie ma go w katalogu

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Methrylis
#13 Ambasador#

@3drukarki_slask tu nigdy nie będzie porządku z prostego powodu: allegro istnieje wiele lat i przez te wiele lat każdy sprzedawca wystawiał produkty jak chciał i uzupełniał im parametry jak chciał. Nikomu to nie przeszkadzało, dlatego samowolka rozsiała się na cały serwis. Aż wreszcie wpadło kierownictwo allegro i uznało, że czas to posprzątać - i to oczywiście my, sprzedawcy. Rzecz w tym, że na allegro przez te X lat działo się za dużo chaosu, by teraz można było to ogarnąć. Ale rzucili się z motyką na słońce i udają przed nami, że wszystko jest pod kontrolą i tylko my, sprzedawcy, jesteśmy tępi i leniwi. 

oznacz moderatorów

3drukarki_slask
#9 Pomysłodawca#

na prawdę, mam tego po kokardę, wysyłam zdjecia pudełek z kodami, następuje zmiana na chwilę, potem otrzymuję informację - sprawdź co zmieniliśmy w twoim produkcie i tak można się bawić i tracić czas.

 

oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

zdjęcia pudełek z kodami nie pomogą, jak w bazie GS1 jest pod danym kodem inny towar lub jego brak, to pozamiatane.

A jeśli chodzi o pytanie z tematu, to: raczej nigdy 🤣

oznacz moderatorów