anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę połączyć produktów z katalogiem

AromaDeadSeaPL
#8 Zapaleniec#

Dobry dzień!
Od kilku dni próbujemy połączyć produkty z katalogiem i przez cały ten czas jest ciągłe rozłączanie.
Zapłaciłem za promocję niektórych produktów, ale niestety te produkty nie są połączone z katalogiem.
Jak rozwiązać ten problem?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AromaDeadSeaPL Podaj numery przykładowych ofert, których dotyczy ten problem. Napisz też czy łączysz oferty z produktami, które już istnieją w katalogu czy tworzysz nowe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AromaDeadSeaPL
#8 Zapaleniec#

Stworzyłem wszystkie 31 produktów od zera i żaden z nich nie łączy się z katalogiem. 

AromaDeadSeaPL_0-1704397975671.pngAromaDeadSeaPL_1-1704398001239.pngAromaDeadSeaPL_2-1704398040643.pngAromaDeadSeaPL_3-1704398102901.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AromaDeadSeaPL czy podane kody EAN są dostępne na produktach lub stronie producenta? Najprawdopodobniej problem polega na tym, że widoczne na zrzucie numery EAN nie są w bazie GS1, dlatego produkty z tymi EANami nie są tworzone.
W takiej sytuacji powinieneś skontaktować się producentem, aby otrzymać prawidłowe kody EAN. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AromaDeadSeaPL
#8 Zapaleniec#

kody EAN są dostępne na produktach na stronie producenta

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AromaDeadSeaPL przykro mi, ale nie są w bazie GS1, a to warunek, aby produkty zostały utworzone w naszym katalogu. W tej sytuacji powinieneś skontaktować się z producentem, aby otrzymać prawidłowe numery EAN. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AromaDeadSeaPL
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry! Skontaktowałem się z producentem i zaktualizował on wszystkie numery GLN w systemie GS1 Izrael. ale nadal nie mogę połączyć produktów w katalogu. Co powinienem zrobić?

3B3233CB-A0C1-4C99-96EF-0DDD69A94F12.jpeg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AromaDeadSeaPL Niestety wciąż nie zaktualizowano bazy internetowej. 

w_kiwi_0-1704805388898.png

Jeśli posiadasz link do tego produktu, podaj go proszę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AromaDeadSeaPL
#8 Zapaleniec#

kody EAN widoczne na zrzucie ekranu zapisane są w bazie GS1

oznacz moderatorów

AromaDeadSeaPL
#8 Zapaleniec#

Jestem importerem kosmetyków Aroma Dead Se.  Jak wprowadzić nowy kod EAN dla tego produktu. Jak dodać do katalogu Allegro znak towarowy (nie inną markę)?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AromaDeadSeaPL w pierwszej kolejności skontaktuj się z producentem lub dostawcą towaru. Producent może pozyskać numery EAN (GTIN) bezpośrednio na polskiej stronie organizacji GS1. We współpracy z GS1 udostępniamy specjalną ścieżkę, dzięki której szybciej zarejestruje swoją firmę w organizacji i wykupi odpowiedni pakiet kodów EAN (GTIN).
Wszystkie informacje o procesie rejestracji, kosztach za poszczególne pakiety i aktywacji kodów EAN (GTIN) znajdziesz na stronie organizacji GS1 Polska.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów