anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić nowej oferty, katalog chce połaczyć mi t-shirt pod inna marką

MAMY ROZWIĄZANIE!
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

Chciałam wystawić t-shirt marki: Pep & Co. Nastomiast po stworzeniu całej aukcji, wyskakuje błąd w nazwie marki, wskazując markę: Pepco na właściwą. I mam teraz dwie rzeczy do wyboru: albo wpisać inną marką: pepco jak wskazuje katalog, choć z metki wynika co innego albo zgłosić błąd . Wybrałam to drugie. Chcę zgłosić błąd w nazwie marki i też nie idzie.... co mam zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

Oferta wystawiona pod nr: 15045335902. Widnieje marka PEPCO, a ma być Pep & Co.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Czy możesz dodać zdjęcie metki? W ofercie widać na koszulce markę PEPCO:

w_kiwi_0-1705385582857.png

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi Pepco nie ma "&" między literami. Tu ewidentnie jest Pep&CoIMG20240116081131.jpg

 

IMG20240116081141.jpg

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Faktycznie, dziękuję! Skieruję prośbę o dodanie tej marki. Wtedy będziesz mogła utworzyć odpowiednie produkty. Napisz proszę, czy marka ma zostać dodana również do innych kategorii, oprócz Dziecko - Odzież - T-shirty? Jeśli tak, to jakich? - wskaż proszę pełne ścieżki kategorii. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi  Dziękuję. Nie potrzeba do innych kategorii, wystarczy Dziecko-Odzież-T-shirty. Narazie zgodnie z katalogiem jest wystawiona bluzka pod marką Pepco, rozumiem że po dodaniu tej marki, będę ją mogła zmienić czy mam usunąć tą ofertę a wystawić nową?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Jasne, w takim razie już się tym zajmuję. 🙂 Gdy marka zostanie dodana, wystarczy, że edytujesz swoją ofertę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi Witam, edytowałam oferte, udało mi się zmienić markę na "inna marka" natomiast w tytule nie chce zmienić na poprawną i wyswietla sie dalej Pepco. Zauważyłam natomiast że jest trochę ciuchów na allegro tej firmy wystawionych i żeby nie łączyło ich z marką nie poprawną Pepco, wpisują inna marka: m Pep & Co

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger Marka została dodana! I widzę, że już zaktualizowałaś ją w parametrach oferty. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów