anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opakowania zbiorze produktu

_Ja_ck_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, posiadam opakowania zbiorcze herbaty 8565317843 50szt, z uwagi na liczne zapytania klientow stworzyłem oferte kupna 1szt i 10szt pod tym samym ean co opakowanie zbiorcze. Dzisiaj niestety usunięto obie aukcje 8971603782; 8528574888. Czy dana aukcja powinna mieć parametr dodatkowy mówiący o szt w opakowaniu? Chciałem tak zrobić przez wielowariantowość, ale niestety podany produkt zbiorczy mogę  podzielic tylko na gramy. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_Ja_ck_ Cześć. 🙂 Jeśli EAN przynależy do zbiorczego opakowania herbaty (50 saszetek), to dla wersji herbaty z 1 i 10 saszetkami powinieneś mieć już dwa nowe kody EAN. 

oznacz moderatorów

_Ja_ck_
#7 Wielbiciel#

Proszę wprowadzić rozwiązanie, Klienci chcą kupować pojedyncze ilości w celu degustacji. Kod EAN do każdej pojedynczej saszetki nie jest rozwiązaniem. Wystarczy dodać odpowiednią rybrykę przy tej grupie asortymentu. Tak jak np plastry sa sprzedawane na szt a nie maja ean z osobna. Klienci kupują Wy macie prowizję, korzystniej jest wprowadzić modyfikację. Dzisiaj w nocy zakończyliście tylko u mnie kolejne 8 aukcji, widzę że u konkurencji również, nie widzicie ile tracicie na takiej drobnostce? Co przy opakowaniach zbiorczych 500szt? Klient jest zmuszony kupić 500szt gdzie tak naprawdę chciałby tylko skosztować czy mu odpowiada smak?? Proszę się postawić w naszej sytuacji i wprowadzić rozwiązanie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_Ja_ck_ Pomysł usprawniający działanie Serwisu możesz zgłosić na tym forum.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

_Ja_ck_
#7 Wielbiciel#

np wprowadzamy EAN opakowania zbiorczego, ale mamy opcje zaznaczenia ilości szt wydzielonej i tam wpisujemy 1szt czy 10szt czy 100szt

oznacz moderatorów

_Ja_ck_
#7 Wielbiciel#

Przeszukalem forum i znalazlem podobny problem przy mleku ean 3041094518474, w tamtym przypadku udalo sie Wam rozwiazac problem, uda sie zrobic cos na wzor mleka?? 

oznacz moderatorów