anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dodawaniem do katalogu.

69xemx69
#8 Zapaleniec#

Witam. Podczas wznawiania produktu warunkiem jest by dodać go do katalogu. Po zalezieniu produktu w katalogu, wybraniu go i zaakceptowaniu strona ładuje się pusta (zdjęcie). Czy to jakaś chwilowa usterka z katalogami czy natrafiłem na jakiś konkretny felerny produkt? Pozdrawiam.

 

allegro.jpg


@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69 czy problem pojawia się gdy korzystasz z innej przeglądarki? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

69xemx69
#8 Zapaleniec#

Tak, testowałem na Firefoxie (na niej docelowo pracuje), Chromie i Operze.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69 podaj proszę jeszcze kod EAN produktu oraz zrzut ekranu z widoczny całym ekranem wraz z adresem strony, oraz paskiem z godziną i datą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

69xemx69
#8 Zapaleniec#

Niestety produkt jest produktem na zamówienie pod konkretny numer VIN i nie posiada kodu EAN (normalne w branży, tylko zamienniki posiadają kody EAN bo są produkowane masowo). Mogę jedynie podać oficjalny kod producenta LR074961.

 

allllegro.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69 potwierdź proszę czy to ten produkt

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

69xemx69
#8 Zapaleniec#

Dokładnie ten.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69 oki, dziękuję, konsultuję to z działem technicznym i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@69xemx69 otrzymałam odpowiedź i prośba jeszcze o kilka informacji. Czy możesz spróbować odpalić przeglądarkę w trybie incognito? Prośba o podesłanie zrzutów krok po kroku z widocznym całym oknem przeglądarki i w ostatnim etapie, gdzie pojawia się biała strona, prośba o zrzuty z włączoną konsolą z zakładki sieć i konsola. Czyli włącz proszę konsolę i kliknij na odnośnik, który przenosi do białej strony, a  następnie zrób zrzuty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

69xemx69
#8 Zapaleniec#

Już rozwiązałem swój problem w inny sposób (ale opisany problem dalej występuje tylko w tym przypadku już mnie nie dotyczy). Niestety w trybie incognito też nie działało bo sprawdzałem. Z racji braku problemu nie jestem w stanie podesłać dodatkowych screenów, ale zostawiam wątek otwarty i jeśli jeszcze raz będę miał taki problem z innym produktem to wtedy przygotuję szczegółową dokumentację.

oznacz moderatorów