anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wielowariantowością

PancerPrice
#7 Wielbiciel#

Witam , mam problem z wielowariantowością. Wszystko połączone prawidłowo. Przy rozmiarze M wielowariant wyświetla się prawidłowo. Po przejściu na inny rozmiar wszystko się rozsypuje. Proszę o pomoc 

Wyświetlanie prawidłowe wielowariantu jest z oferty nr 14128612637 

Proszę przeklinać na inny kolor i rozmiar to wszystko się wysypie. 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@PancerPrice wszystko jest dokładnie tak jak allegro zaplanowało, wielowarianty w odzieży nie działają już od roku. 

oznacz moderatorów

PancerPrice
#7 Wielbiciel#

Słabo to wygląda. I jak tu sprzedawać ???

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@PancerPrice "jak najszybciej" 

 

Czasami rozłączenie i ponowne połączenie wielowariantów pomaga, ale raz za pierwszym a innym razem za 25 razem - najlepiej to robić programem. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PancerPrice wyświetlanie prawidłowe jest w ofercie 14128612637, a gdzie jest nieprawidłowe oraz co co dokładnie się wysypuje?  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@_HolaOla_ poważnie? Tak ciężko jest sobie otworzyć pozostałe rozmiary? Taka krótka instrukcja, proszę wejść w ofertę https://allegro.pl/oferta/bluzka-damska-na-dlugi-rekaw-nelly-bez-m-14128612637 kliknąć rolką myszy na rozmiary "L", "S","XS" sprawdzić dowolnie wybraną ofertę i ... amba fatima rozmiar M był a teraz go ni ma. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek nie jest mi ciężko otworzyć pozostałe rozmiary, ale żebym mogła przekazać prośbę o dokładne sprawdzenie do właściwego zespołu muszę mieć dokładny opis na czym dokładnie polega problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PancerPrice
#7 Wielbiciel#

Problem wygląda tak jak napisał kolega wyżej , czylinpo.wejsciu w link: https://allegro.pl/oferta/bluzka-damska-na-dlugi-rekaw-nelly-bez-m-14128612637
Widzimy wszystkie rozmiary i kolory, po kliknięciu w obojętnie jaki inny rozmiar wszystko się wysypuje i już nie widać innych kolorów + rozsypują się rozmiary i znika np. rozmiar M.

 

Kilkukrotnie łączyłem te warianty ze sobą i dalej występuje ten błąd. Od momentu wprowadzenia katalogu produktów jest to często występujący błąd, w końcu zdecydowałem się o tym napisać i mam nadzieję że uda się to rozwiązać. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PancerPrice dziękuję, już działam w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PancerPrice poprawione, więc sprawdź proszę teraz. Oferty wyświetlają się już poprawnie i wszędzie jest dostęp do rozmiaru M oraz XS. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PancerPrice
#7 Wielbiciel#

Ponownie mam problem z wariantami , 
gdy wejdziemy w ofertę poniżej :
Dres welurowy damski BEŻOWY L MODNY ZŁOTE DODATKI 14196128848 - Allegro.pl

i chce przejść na czarny kolor rozmiar L lub XL to nagle po przejściu znikają wszystkie warianty i kolory a zostanie tylko ten czarny L i XL 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PancerPrice Już zgłosiłam sprawę do ponownej weryfikacji. Będę Cię informować na bieżąco. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PancerPrice Wracam do Ciebie z odpowiedzią! Dla wskazanych ofert wyłączyliśmy warianty produktowe, co oznacza, że możesz nimi samodzielnie zarządzać z poziomu zakładki🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów