anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wielowariantowością.

SOCKER_PL
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z wielowariantowością produktów. Pomimo odpowiednio skonfigurowanych parametrów, oraz konfiguracji w ustawieniach wielowariantowości, niektóre rozmiary, kolory lądują w osobnych ofertach. Dla przykładu
16178592135 oraz 16178592653 są połączone w 1 ofercie.

16178591647 jest jako osobna oferta mimo że warianty rozmiarowe.

Dlaczego tak się dzieje, podobne problem pojawiają się przy niemal każdym modelu.

Wiem, że nie tylko ja mam ten problem, czy powinienem podesłać wszystkie tego typu problemy i opisać tutaj aby moderatorzy mogli pomóc? Czy może popełniam jakiś błąd?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

fox_paws
#12 Orędownik#

Dlatego że katalog produktów jest niewypałem i np. ten sam przedmiot miewa po kilka odpowiedników w katalogu. Spróbuj poszukać czy nie ma innego odpowiednika

oznacz moderatorów

SOCKER_PL
#7 Wielbiciel#

Czyli reasumując jest coś co mogę zrobić żeby mi się to połączyło w całość? Pisać tu prosząc modów? Pisać na support? Czy dać sobie najlepiej siana bo to nie jest bardzo istotne? Dopiero zaczynam ze sklepem na allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SOCKER_PL z Twojej strony nie widzę, co byś miał poprawić. Oferty są prawidłowo połączone z katalogiem (przynajmniej te które podesłałeś). W takie sytuacji, aby poprawić wariantowość w Twoich ofertach i produktach, uzupełnij proszę plik (pobierzesz go z tego artykułu) i prześlij go proszę za pomocą formularza. Doradcy przyjrzą się zgłoszeniu i poprawią wiązania. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów