anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zginęła zakładka "Katalog"?

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Nie widzę tej zakładki, czyżby allegro miało dość naszych uwag i zlikwidowało zakładkę "katalogi"?

Trudno napiszę tu.

Zgłosiłam niepełną nazwę produktu Krem Dr. Retter na żylaki Dr Retter 100 ml 100 g

jako błędną, gdyż produktów na żylaki to znam tej firmy kilka, o który konkretnie chodzi - nie wiadomo. Ponieważ zgłoszenie nie chciało przyjąć tej informacji , wymagając zmiany któregoś z parametrów, dodałam, że wielkość opakowania też jest błędna , albo 100g albo 100ml. Jedno drugiemu nierówne. I akurat tę zmianę zaakceptowano ale zmiany nazwy już nie.

Czym różni się  pracownik allegro  od szefa działu allegro?  Czym różni się "pies" od "psa chihuahua"? Jeden i drugi jest pracownikiem allegro, jeden i drugi szczeka i jest psem.

ALE...Ale... jeden jest podrzędnym pracownikiem allegro i klika rutynowo w klawiaturę, "kopiuj i wklej" odpowiedzi na nasze pytania, ten drugi ma pod sobą pracowników, którymi zarządza. Jeden pies to nazwa ogólna, ale pies chihuahua to już konkretna rasa i gatunek.

Tak samo i tu: Krem Dr. Retter na żylaki Dr Retter 100 ml 100 g jeden z kilku, a...

RATOWNIK 140 VENOVITAL na zmęczone nogi 100ml

to już konkretny produkt o konkretnym EAN 5902768816068.

Słowem wasza nazwa to "pies" a zaproponowana przez mnie to już 'pies chihuahua" 

Widać różnicę? Ostatnio przywykłam, że pracownikom allegro to trzeba bardzo łopatologicznie wyjaśniać, bo oni lubią "wyciągać kasztany z ogniska" ale cudzymi rękoma. 

Zróbcie porządek albo słuchajcie rad fachowców.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

brakestop
#15 Entuzjasta#

W popularnych, niegdyś polskich, obecnie litewskich sklepach Stokrotka, kiedy kasjer nie pamięta kodu, wyciąga książkę i wklepuje cyferki. Czy można to jakoś powiązać z naszym ukochanym serwisem ? Tak. Również nie jest już polski. Również pracuje tam niezliczona ilość copywriterów od przepisywania formułek, bez ich analitycznego czytania.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Skieruję prośbę o poprawienie wskazanego produktu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Dziękuję, sprawdzę za jakis czas.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Nazwa została poprawiona. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów