anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja w całej krasie

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Z powodu opłat utrzymaniowych wystawiam od nowa ofertę. W swojej ofercie mam ustawione elegancko numer ISBN, tytuł, autora, poprawne wydawnictwo i rodzaj okładki. Oferta powinna się wystawić i wznowić bez problemu. Ale nie, w produkcie ktoś sobie ustawił wydawnictwo "inne" i oferta nie chce się wystawić bo to wydawnictwo inne muszę teraz znów zamienić ręcznie na prawidłowe. Tak działa tutaj automat. I ktoś mi proponuje przed wyjazdem na urlop zakończyć ponad 4 tysiące ofert.

architektura.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak ,komfort wypoczynku widoczny gołym okiem.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Odpoczniesz naprawiając katalog podczas urlopu 😉

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Nikt nie ma długiego urlopu by to naprawić.

oznacz moderatorów

YIVO
#11 Animator#

Urlop na Allegro można ustawić tylko na 14 dni także raczej braknie, @Kaliope_Brzeg witaj w klubie, również mam setki produktów do poprawy, niestety Allegro nie pomaga, a zgłaszanie ręcznie każdej sugestii zmiany potrwa wieki...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kaliope_Brzegw kategoriach książkowych nie identyfikujemy po parametrze Wydawnictwo. Czy możesz podać, jakiej dokładnie kategorii dotyczy Twoje zgłoszenie? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mr_oma 

Oczywiście, że książek. Niestety spora część ofert nie chce się wznawiać ani wystawiać ponownie bez ręcznego naniesienia poprawek i problemy z wydawnictwem również się pojawiają.

Zgłoszeniem tego bym nie nazwała, raczej głosem wołającego na puszczy 😀

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów