anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc, sprzedawcy z Chin wystawili mój ręcznie robiony produkt w ponad 300 aukcjach.

SwistakPakuje_pl
#7 Wielbiciel#

Sprzedaję ręcznie robione wianki, po połączeniu oferty z katalogiem Allegro inni sprzedawcy mogą wykorzystać mój opis i zdjęcia. Na Allegro pojawiło się ponad 300 aukcji z moim zdjęciem i opisem produktu, kraj wysyłki jest oznaczony jako Chiny. Ceny na aukcjach wahają się między 2 zł a 200 zł. W miejsce tych wianków wysyłane są inne, a przez podpięcie się pod mój EAN negatywna ocena dotyczy mojego produktu. Ponadto moja aukcja wśród tych 300 po prostu ginie. Wygląda to w taki sposób

https://allegro.pl/produkt/wianek-do-komunii-1-cm-87add453-7641-4906-b023-665ee1b4dff0?preco_id=f1c8...

Do tego moje konta zostały zablokowane przez tych "Sprzedawców" i dopiero po wylogowaniu się widzę wszystkie dostępne aukcje z moim produktem. 
Dla mnie jest to jednoznaczna kradzież i manipulacja cenowa, po zgłoszeniu sytuacji do Allegro nie otrzymałam żadnej pomocy, oprócz informacji, że opis i zdjęcia zostały pobrane z katalogu produktów i nie ma podstaw do podjęcia działań. 

Proszę o pomoc. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie kłóć się z powodu katalogu, bo to mają w regulaminie i nic nie ugrasz. Chyba, że w sądzie. Spróbuj z powodu sprzedaży podróbek. Jesteś w końcu producentem, kod jest Twój, a oni sprzedają co innego na niego.... Jak dla mnie to ma wszelkie znamiona sprzedaży podróbek. Allegro wpuściło podróbki Twojego produktu to niech teraz allegro zrobi porządek inaczej będzie współsprawcą...

oznacz moderatorów