anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o zestaw produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
mikan
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Czy istnieje możliwość utworzenia zestawu produktów, tak aby zawarte w zestawie produkty były możliwe do zakupienia tylko jako cały zestaw? (bez możliwości zakupu pojedynczych produktów wchodzących w skład zestawu).

Chodzi mi o sytuację,  gdy wystawiam np. na sprzedaż 3 części cyklu wydawniczego, dysponując tylko 1 sztuką każdego z tomów i chcę sprzedać wszystkie 3 tomy w 1 transakcji, unikając jednocześnie sytuacji, że ktoś kupi tylko 1 z tomów wchodzących w skład zestawu.

Wiem, że wiele osób wystawia po prostu kilka pozycji składających się na serię wydawniczą w 1 ofercie, tworząc "ściemniony" zbiorczy produkt o fałszywym numerze ISBN, lub podczepia ofertę zawierającą oferowaną serię wydawniczą pod 1 z produktów, które wchodzą w jej skład (np. Władca Pierścieni - 3 tomy, podczepiane jest pod produkt "Drużyna Pierścienia" - 1szy tom trylogii).

Czy jest na to jakiś inny sposób?

 

Pozdrawiam

M

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @mikan!  Tak, możesz utworzyć zestaw produktów 🙂 Wówczas tworzysz jedną ofertę z zestawem produktów, czyli w skład oferty wchodzi tom I, tom II i tom III. 
W tym artykule znajdziesz więcej informacji na ten temat, a także informację jak utworzyć zestaw produktów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów