anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szampon antykorozyjny - absurdy katalogu

MAMY ROZWIĄZANIE!
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_    

Od 6 lutego w wolnych chwilach kopię się z koniem, tfu koresponduję z tzw. konsultantami Allegro.

Sprzedaję szampon samochodowy z woskiem, który doskonałe narzędzie Allegro przypisało mi do kategorii preparatów antykorozyjnych i nazwało go woskiem.

 

1.JPG

 

A ja się upieram, że to jest jednak szampon.

Próbowałam zmienić kategorię na poprawną:

Schowek01.jpg

 

Ale nie mogę, bo:

błąd.jpg

 

napisałam więc do "pomocy" Allegro i czytam takie kabaretowe wystąpienia:

  • mam zgłosić przez formularz - ten powyżej, który mi nie pozwala
  • jak nie mogę to mam przesłać wszystkie dane produktu, to "konsultant" prześle zgłoszenie bezpośrednio do zespołu zajmującego się edycją produktów - wysłałam
    konsultant: "poprosiłem nasz zespół o sprawdzenie sugerowanej przez Państwa zmiany"

i cisza, no to się upominam o odpowiedź: "Uprzejmie proszę o cierpliwość. Sprawa jest aktualnie w trakcie weryfikacji przez dedykowany dział."

Jest 10 lutego.

..."Prosiłbym jeżeli jest Pan w stanie podać mi uzasadnienie bądź potwierdzenie, że zaproponowane zmiany są prawidłowe np. link do strony GS1 produktu/ strony producenta, zdjęcie produktu z widocznymi zaproponowanymi zmianami i numerem EAN. (konsultanci po podpisie polskim imieniem i nazwiskiem nie rozróżniają płci)

wysyłałam takie zdjęcie produktu, zawierające chyba wszelkie informacje co to jest:

sonax 313200.jpg

 

jest 13 lutego

i od nowa mam zgłaszać przez formularz, który nie działa i sprawdzać na jakim jest etapie w miejscu gdzie tego zgłoszenia nie ma

"Dodatkowo informuję, że aktualny status Pani zgłoszeń jest widoczny w poniższej zakładce:
https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zmiany-w-katalogu/zgloszenia "

 

i tak już ze trzy kółka.

za każdym razem inny bot wkleja tę sama formatkę.

i wczoraj, 27.02

"Jeżeli przesłał Pan prośbę o zmianę kategorii, to zgłoszenie znajduje się w zakładce Zgłoszenia Zmian.

Zmiany może Pan monitorować w zakładce [Zgłoszenia zmian] po kliknięciu [Szczegóły]. W sytuacji, gdy zmiany zostaną odrzucone, proszę o kontakt w celu odwołania od decyzji."

 

Mógłby ktoś to poprawić?

        

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
seb1q
#11 Animator#

 Skąd ja to znam... 🙂 Niestety, uważam, że na dzień dzisiejszy ten cały katalog Allegro jest nie do ogarnięcia. Najlepszym posunięciem serwisu byłoby całkowite usunięcie katalogu i zastąpienie go jakimś innym pomysłem.

Ilość błędów i bałaganu, który tam panuje jest nie do przyjęcia. Kolejną sprawą są pracownicy, łapani z ulicy, którzy są konsultantami i posługują się tylko gotowymi formułkami kopiuj-wklej. 1 na 10 zgłoszonych formularzy przez kontakt Allegro, ktoś z konsultantów w rzeczywistości jest w stanie pomóc. Najczęściej spotykam się z olewczymi, gotowymi formułkami na które już mi się nie chce odpisywać, bo od razu widzę, że nie uzyskam pomocy...

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przyjdzie czas że sami zauważą że dzięki temu katalogowi to dobrzy sprzedawcy zaczną szukać innych rozwiązań na zarabianie pieniędzy a klienci przestaną szukać w tym bałaganie ,bo czs i stracone nerwy mają swoją cenę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 działam w tej sprawie, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Czy może już? @la_nika 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 tak, już 🙂 Produkt został przeniesiony jest teraz we właściwej kategorii, czyli Allegro >  Motoryzacja >  Chemia >  Mycie i pielęgnacja >  Nadwozie >  Szampony. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika  dziękuję

 już mamy połowę sukcesu, jeszcze tylko nazwa, bo będę się upierać, że szampon z woskiem NIE JEST woskiem konserwującym

nazwa.JPG

 

Ale jeszcze bardziej szokuje mnie, że niemożliwe wczoraj stało się dziś możliwe:

 

mail.JPG

 

a potem dostaję ankietę: "Czy jesteś zadowolony z obsługi Allegro?" 🤣🤣🤣

zrobiliście mi dzień 👍

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 na Gadane rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda czasami trzeba poczekać 😉
Czy odpowiednią nazwą będzie "Szampon konserwujący SONAX 03132000"?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Szampon konserwujący z woskiem Sonax 03132000
Ten wosk w nazwie jest ważny.

a początku odpowiedzi nie skomentuję, bo nie wiem jak.

Działacie jak Urząd Skarbowy, co dzielnica inna interpretacja prapisoów...

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

I idąc za ciosem poprawiamy jeszcze auto politurę, która zdecydowanie nie jest lakierem:

politura.JPG

 

a jest politurą:

 

politura1.JPG

 

i dowód na to:

 

politura2.jpg

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 nie może uwierzyć że to kolejny ( n-milionowy) błąd prywatyzacji

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 zgłoszone, wrócę z potwierdzeniem, jeśli zmiany zostaną wprowadzone. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika dziękuję, czekam.

A konsultanci dalej swoje "niedasię":

niedasie.JPG

 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 wracam z potwierdzeniem, nazwa szamponu z woskiem została poprawiona, a politura jest w odpowiedniej kategorii. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika Dziękuję.

A wyjaśnisz mi jeszcze z czego wynika diametralnie różna opinia o wprowadzaniu zmian w produktach TEC DOC tutaj i u tzw. konsultantów?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 wydaje mi się, że doszło tutaj do nieporozumienia i przepraszam, że zostałaś wprowadzona w błąd. Doradcy odpisywali odnosząc się do parametrów, których w przypadku tego produktu nie dało się zmienić, natomiast chodziło o kategorię i nazwę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Przez miesiąc odpisywało mi 8 tworów (botów czy bezmózgów) podpisujących się różnymi nazwiskami i NIKT nie wykazał nawet cienia czytania ze zrozumieniem.

W tej sytuacji gratuluję Ci @la_nika inteligencji, umiejętności czytania i analizy przeczytanego tekstu, bo za pierwszym podejściem zrozumiałaś o co chodzi. I akurat to piszę bez cienia ironii.

Strzeż nas borze szumiący od konsultantów Allegro

oznacz moderatorów