anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Totalny brak ładu w Allegro Łącznie z katalogiem oraz wielowariantowość

MAMY ROZWIĄZANIE!
KL0CKOVE
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

Od 1.08.22r. w kategorii Zabawek dla dzieci produkty muszą osiągać 100% połączenia z katalogiem co w mojej opinii jest totalnym absurdem ze strony Allegro. Dlaczego? Dlatego, że allegro wymaga a nie pomaga. Mam kilka ofert których totalnie nie mogę połączyć z katalogiem i zgłosić błędu bo ktoś był na tyle nieogarnięty, że dodawał np. Breloczek do kategorii "Zestawy". To ktoś inny wpisał kod EAN zamiast do swojego produktu do innego. I z jakiej racji moje aukcje mają zostać zdjęte przez kogoś pomyłki i niedbalstwo allegro? Proszę administrację o zrobienie należytego porządku a nie zatrzymacie możliwość sprzedaży przez Wasze wymysły a sami nie robicie porządku w chaosie jaki panuje w wielu kategoriach produktów. 

Kolejną kwestią jaką chcę poruszyć jest wielowariantowość. Od tygodnia nie mogę łączyć ofert wielowariantowych ponieważ wyskakuje komunikat.
"Nie udało się pobrać danych oferty wielowariantowej." U mnie osobiście występuje to w kategorii Breloczki. Kolejna rzecz która utrudnia sprzedaż na portalu. I nie pomaga zmiana przeglądarki na inną, nie pomaga zmiana urządzenia z jakiego obsługuję moje konto. 

 

Szanowna Administracjo Allegro. Zanim zechcecie wprowadzać kolejne absurdalne zmiany w pierwszej kolejności weźcie się do roboty za ogarnięcie chaosu na wielu płaszczyznach spowodowanych przez Wasze niedbalstwo i niepilnowanie kto jakie produkty dodaje do innych kategorii bo ludzie tacy jak ja którzy przywiązują dużą wagę do porządku oraz dbałości o szczegóły zjadają nerwy widząc komunikaty takie jak np. "Nie udało się połączyć oferty z katalogiem." "Oferta nr..... jest już przypisana do innego produktu z katalogiem". Niedorzeczne rzeczy wprowadzacie sami nie robiąc nic co pomaga sprzedawcom czyli sami sobie dajecie kopać dołek bo im spada nam sprzedaż jako sprzedawcom tak i Wy zarabiacie mniej bo macie mniejsze dochody z prowizji. Apeluję do Was w swoim imieniu oraz sprzedawców którzy widzą te problemy i ich irytują tak jak mnie ale nie chce im się o tym pisać bo uważają to za stratę czasu. Ja mam nadzieję, że przeczytacie to i w końcu pójdziecie nam osobom na których tak naprawdę zarabiacie na rękę.

Pozdrawiam
Filip
 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
zakwasownia
#7 Wielbiciel#

Katalog to absurd, który goni absurd! 

ani nie działa na korzyść klienta, ani sprzedającego. 

oznacz moderatorów
KL0CKOVE
#9 Pomysłodawca#

To fakt. Teraz widzę, że kolejne "udoskonalenie" które jest beznadziejne. Masz jakiś produkt dam to na swoim przykładzie nieszczęsnych Breloków do kluczy.

Masz 20 rodzajów i np. 4 kategorie. Wcześniej w wielowariantowości miałeś wszystkie 20 sztuk połączone razem i było pięknie bo jeśli kogoś zainteresowała inna kategoria to był od razu w stanie to sobie wyszukać, a teraz... PORAŻKA. Musisz wejść w moje konto i sprawdzać każdą kartę po kolei... Naprawdę allegro kopie samo sobie dołek z czymś takim... Totalny absurd.

oznacz moderatorów