anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wariant kolorystyczny - proszę o pomoc.

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Sprzedaję myjkę ultradźwiękową 12636752745 - takie małe AGD w takiej kategorii

Parownice, myjki i mopy parowe
Nr kategorii 255484
Allegro - Elektronika - RTV i AGD - AGD drobne - Do domu
Chciałam teraz wystawić dokładnie taki sam produkt tylko w innym kolorze 13913210304 i ten (... ) katalog łączy mi ją po kodzie EAN do kategorii:
 
Pozostałe
Nr kategorii 67460
Allegro - Elektronika - RTV i AGD - AGD drobne - Do kuchni
 
po pierwsze jak wariant kolorystyczny ma być w całkiem innej kategorii? a po drugie nie mam ochoty płacić haraczu 20% za "pozostałe".
Od 28.06 kopię się z botem, przepraszam pomocą Allegro, by to poprawić, ale nie, zacięło im się:
 
Bardzo chętnie zajmę się Pani sprawą. Jednak żeby móc zgłosić prośbę zmiany do odpowiedniego działu technicznego potrzebuje potwierdzenia tego, że wskazana przez Panią kategoria jest poprawna.

Może to być np. link do bazy GS1, strony producenta odnoszący się do tego danego produktu, lub zdjęcie.
 
 
Zdjęcia są w obydwu aukcjach, nie bardzo mam  nawet pomysł jakie zdjęcie mam dołączyć.
 
Ni dudu, nie da się przenieść. Zgłaszałam przez formularz i przez pomoc.
 
Moderacja Forum jest ostatnią nadzieją, bo już raz im się udało wyprostować bzdurę: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/katalog-produkt%C3%B3w/szampon-antykorozyjny-absurdy-katalogu/m-p/...
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 Prześlij mi proszę numer korespondencji, którą prowadzisz w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Proszę: 34331486 dotyczy konta AGLOPRIMA1

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 Dziękuję, zgłosiłam potrzebę poszerzenia agregatu kategorii przypisanych do tego produktu. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@ko_alka 

"zgłosiłam potrzebę poszerzenia agregatu kategorii"

a tak bardziej po polsku mogę poprosić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 Każdy produkt w Katalogu ma przypisaną do siebie kategorię lub zbiór kategorii (agregat). Poprosiłam o dodanie wskazanej przez Ciebie kategorii (255484) do zbioru kategorii dla produktu. Wtedy nie będzie problemu z dodaniem wariantu kolorystycznego do kategorii Parownice, myjki i mopy parowe. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@ko_alka Ok, dziękuję za wyjaśnienie .

Jak dla mnie to agregat to urządzenie wytwarzające prąd lub całość powstała przez połączenie niejednorodnych części. Nijak mi się to nie chciało skojarzyć z kategoriami i takimi tam, ale ja starej daty jestem.

Czekam zatem na efekt działań.

Przy okazji zapytam: czemu Ty zrozumiałaś o co mi chodzi z tymi wariantami kolorystycznymi, a ci specjaliści z tzw. pomocy Allegro nie?

Jesteś w stanie to wyjaśnić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 Spróbuj teraz wystawić produkt w innej wersji kolorystycznej, powinno być już okej. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

No nie da się:

myjka.JPG

 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Teraz dostałam info, że myjka została przeniesiona do odpowiedniej kategorii.

Dziękuję za pomoc, szkoda, że tak oczywista sprawa wymaga tyle wysiłków z mojej strony.

ale @ko_alka nie odpowiedziałaś na moje pytanie:

Przy okazji zapytam: czemu Ty zrozumiałaś o co mi chodzi z tymi wariantami kolorystycznymi, a ci specjaliści z tzw. pomocy Allegro nie?

czy z każdym takim problemem mam od razu przychodzić na forum?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 Dzięki za sygnał, najwidoczniej system potrzebował kilku minut na aktualizację. Dobrze, że już się udało. 

Pracownicy Allegro to tylko ludzie, być może ktoś po prostu Cię źle zrozumiał lub zadziało się coś innego. Trudno mi powiedzieć. Przykro mi, że nieco dłużej czekałaś i jednocześnie dziękuję Ci za Twoją cierpliwość. 

A na Gadane zawsze chętnie pomożemy, więc zapraszamy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

I tak 5 kolejnych "osób" źle zrozumiało...

Chyba powinniście zmienić rekruterów, bo aktualni Was oszukują

oznacz moderatorów