anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość znów wariuje

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Tak jak w tytule. Po zmianie rozmiaru na inny, rozmiar M w czerwonym kolorze znika:

https://allegro.pl/oferta/koszulka-reprezentacji-polski-z-nadrukiem-roz-m-14463678819

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET Konsultuję Twoje zgłoszenie z zespołem dedykowanym. Wrócę tutaj z odpowiedzią, jak tylko dowiem się czego więcej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

I dalej cisza?

 

Wyłączcie w końcu te warianty produktowe, bo jak widać to nie spełniają one totalnie swojego zadania, a tylko utrudniają wszystkim życie.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET Bardzo mi przykro, ale wciąż oczekuję na odpowiedź w Twojej sprawie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET Wracam do Ciebie z odpowiedzią! 

Problem polegał na tym, że część ofert należała do wariantów ofertowych, a część do produktowych. Obecnie połączyliśmy odpowiednie grupy produktowe i oferty są wyświetlane poprawnie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Problem w tym że teraz zrobiliście jeszcze większy bajzel. Bo pomieszaliście dwa różne modele koszulek. Koszulki reprezentacji (godło z przodem), z koszulkami piłkarskimi (numer z przodu). Wystarczy kliknąc rozmiar M czerwony, jest koszulka z godłem, a klikam czerwony S, L, XL oraz XXL i jest koszulka z numerem z przodu.... brak mi słów.

Brakowało tylko jednego rozmiaru, a teraz pomieszaliście całkowicie inne produkty.  

Czerwone powinny być w tej grupie takie:

S-14463657994
M -14463678819
L-14463680699

XL- 14463682231

XXL - 14463684194


@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET Wchodząc przez numery ofert, produkty są wyświetlane poprawnie. Natomiast zmieniając rozmiar rzeczywiście coś poszło nie tak. Już to zgłosiłam do ponownej weryfikacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Teraz to już kompletnie wszystko zostało rozwalone... Nie pokazuje już białych koszulek, wzory są nadal pomieszane. Mieliśmy to poprawnie utworzone w wielowariantowości (id: 93038ce5-85bc-48d8-a2df-213ae164cbf2).

Proszę usunąc warianty produktowe, bo cały czas są z nimi problemy. W wielowariantowości mamy to poprawnie zgrupowane. Było poprawnie przez kilka lat, a teraz raz  na miesiąc musimy sprawdzać, bo co chwile dzieją się jakieś cuda.


oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Teraz to już kompletnie wszystko zostało rozwalone... Nie pokazuje już białych koszulek, wzory są nadal pomieszane. Mieliśmy to poprawnie utworzone w wielowariantowości (id: 93038ce5-85bc-48d8-a2df-213ae164cbf2).

Proszę usunąc warianty produktowe, bo cały czas są z nimi problemy. W wielowariantowości mamy to poprawnie zgrupowane. Było poprawnie przez kilka lat, a teraz raz  na miesiąc musimy sprawdzać, bo co chwile dzieją się jakieś cuda.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. Sprawą zajmuje się zespół odpowiedzialny za katalog. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Kiedy można spodziewać się rozwiązania problemu?

Dodam że kolejne grupy też nam rozwaliliście... czy wy to robicie specialnie? czy robi to maszyna losująca? Bo rozmiary i kolory wszędzie pomieszane, nic się nie trzyma kupy....

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mmfashion2
#9 Pomysłodawca#

U mnie też jest yo samo walcze od 3-4 miesiecy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PRZESZUKAJ_NET a co tu nie wariuje, sortowanie do bani, warianty, katalog już nie panują nad tym a obroty lecą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów