anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość

hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,  chciałbym aby wszystkie produkty były spersalizowane w jedną wielowariantowość.  W zakładce wielowariantowość dodałem je wszystkie, mimo wszystko nie są widoczne wszystkie napoje.
Jeśli kilkam na napój gryczany/ kokosowy/ błonnik i probiotyki,  z prawej strony widzę  propozycję pozostałych moich napojów. Natomiast klikając na napój sojowy naturalny, ryżowy, sojowy Plus+, kupujący nie widzi po prawej stronie pozostałych moich napojów. Wszystkie napoje mają te samą gramaturę 400g, oraz parametry.
Klikając na napój ryżowy, sojowy naturalny oraz sojowy z plusem tylko trzy są sugerowane do wyboru.

Proszę o radę co mam zrobić aby wszystkie były widoczne do wyboru dal kupującego.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniabios_pl podaj mi proszę przykłady ofert, które mają wyświetlać się razem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniabios_pl żeby grupa wielowariantowa wyświetlała się prawidłowo, jedna oferta musi być związana z jednym produktem w katalogu i tak jest w przykładzie: https://allegro.pl/oferta/napoj-gryczany-w-proszku-400g-mogador-12103414069 gdzie oferta "NAPÓJ GRYCZANY W PROSZKU 400g MOGADOR" jest połączona z produktem z katalogu "Napój gryczany Mogador 400 g". 

Natomiast jeśli chodzi o produkt z katalogu "Napój naturalny Mogador 400 g" masz podpięte do niego 3 oferty: 12672301666, 14476786410, 15301132413, dlatego żeby to uporządkować, najpierw musisz poprawić wiązania swoich ofert z właściwymi produktami, a możesz to zrobić przez zgłoszenia błędnego wiązania - ta opcja jest dostępna na dole każdej strony: 

Zrzut ekranu 2024-03-14 o 13.41.22.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów