anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać nowy katalog produktów dla produktów personalizowanych?

InviteYou-pl
#7 Wielbiciel#

Nie potrafię zrozumieć działania katalogowania produktów. Sprzedaję produkty personalizowane (w ofercie mamy kilkaset wzorów zaproszeń ślubnych czy dodatków weselnych) Próbuję je dodawać lecz ciągle są usuwane przez moderatorów allegro. Na przykład chcę dodać zaproszenie ślubne które sami wymyśliliśmy. Format nietypowy, nietypowe uszlachetnienie, nietypowy kształt i kolor. Jak mam go dodać skoro nie ma takiego na allegro takiego katalogu żeby móc go do czegoś dopisać? Proszę o wyjaśnienie. Jak można dodawać nowe katalogi produktów, to jest najważniejsze pytanie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@InviteYou-pl Podstawowym pytaniem jest, czy posiadasz kody EAN, dla swoich produktów? Każdy produkt powinien posiadać własny, unikalny kod. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

InviteYou-pl
#7 Wielbiciel#

Nie mam kodów EAN i nie muszę mieć do tej kategorii. Taką informację otrzymałem od Państwa.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@InviteYou-pl W jakiej kategorii wystawiasz produkty?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@InviteYou-pl W tej kategorii wymagamy, aby oferty były połączone z Katalogiem produktów Allegro. EAN jest faktycznie opcjonalny, ale wystawiając ofertę musisz wybrać produkt z Katalogu lub wypełnić parametry, aby stworzyć powiązanie. 

Jeśli chcesz dodać nowy produkt do Katalogu, sprawdź tutaj jak to zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów