anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie zmiany kategorii odrzucone - kosiarki w kociołkach

Nevido-pl
#9 Pomysłodawca#

Witam, wczoraj wystawiałem trochę rzeczy na aukcje w tym kosiarki spalinowe. Oczywiście jakiś matołek wystawiał przez SkyShopa czy coś innego albo nie wiem w jaki sposób i dana kosiarka została umieszczona w kategorii grillowanie - kociołki. Bo ma w nazwie producenta SIGMA.

Sprawę wczoraj zgłosiłem. Oto co dziś otrzymałem: ODRZUCONE

Zaproponowałem prawidłową kategorie czyli kosiarki spalinowe i inne parametry. ODRZUCONE

No ludzie to nawet nie jest śmieszne. I kosiary wylądowały znowu w kociołkach i nie moge tego zmienic tylko musze anulowac aukcje.

 

Kilka dni temu ta sama sytuacja z podstawką na stopy pod biurko. Ktoś umieścił kiedyś gdzie? W NOCNIKACH

I tak samo odrzucono

Coś wam marnie wyszła ta produktyzacja...

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nevido-pl Podaj proszę numery ofert, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Nevido-pl
#9 Pomysłodawca#

Przykładowo to: wystawić musiałem tam gdzie kazało allegro czyli nocniki. Jakąś tam zmiane zaproponowałem to odrzuciło

Tu kosiarka: 13620001293 i też musiałem przypisać do katalogu bo podobne parametry czy coś w tym stylu. I kosiarka jest przypisana do jakiegoś kociołka sigma 0,17l

 

Kto te zgłoszenia rozpatruje, jakieś boty?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nevido-pl Zgłosiłam błędne powiązanie tej oferty z produktem. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@nat_not  "Zgłosiłam błędne powiązanie tej oferty z produktem."

Zaraz, zaraz...  przecież już  @Nevido-pl  zgłaszała i otrzymała nawet odpowiedź "Odrzucone"

Wiec jak wygląda to zarządzanie u was na Allegro?  Kto wcześniej rano wstanie ten ma rację, czy  może załatwia się sprawy po znajomości ???

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@br. Obawiam się, że wcześniej zostały zgłoszone błędy w produkcie, a nie błędne powiązanie oferty z katalogiem, stąd odrzucenie proponowanych zmian. Mam nadzieję, że tym razem uda się rozwiązać problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@nat_not  Świetnie, czyli  boty albo inaczej SI nie rozwiązują problemów tylko najprościej odrzucają zgłoszenia.  Może powinniście zatrudnić prawdziwych opiekunów kategorii ta jak to dawniej bywało?

Potrwa wiele lat zanim to wszystko będzie prawidłowo funkcjonować...

oznacz moderatorów

Nevido-pl
#9 Pomysłodawca#

Zgłaszał* 😄 hehe

Daj spokój, ja tam nie mam tu nic do modów bo ich rolą jest to forum ale allegro ma straszny bajzel w tych kategoriach z tymi katalogami, EAN i w ogóle..szkoda gadać.

Najgorsze jest jedynie to, że nam sprzedającym mocno to utrudnia sprawe przy wystawianiu podobnych lub tych samych produktów. Kiedyś była sobie wolna amerykanka i każdy wystawiał co i gdzie chciał i chyba bardziej mi to odpowiadało 😛

Nie wiem czy dane kategorie i podkategorie mają swoich modów? Jeśli tak to niech się biorą do roboty a nie liczą na zgłoszenia, które i tak jakiś bot lub ktoś delikatnie mówiąc nie znający się na rzeczy odrzuca. Widzą produkt podstawka pod nogi pod biurko to zostawiają w nocnikach, kosiarki w kociołkach a niedługo zabawki dla dorosłych trafią się w zabawkach dla dzieci w kategorii figurki.

Pisząc zgłoszenie zaproponowałem, że chętnie sobie dorobię i mogę moderować jakiś dział i to również zostało odrzucone 😛 haha

 

EDIT: być może w produkcie a być może w katalogu, szczerze nie pamiętam, za dużo na głowie żeby jeszcze te "ulepszenia" ogarniać ale ktoś kto to rozpatruje i myśli to mógł chociaż spojrzeć i zauważyć, że coś jest nie tak...

No nic, niech się biorą tam za porządki 😜

oznacz moderatorów