anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie rezerwacji przez sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Martabp123
#8 Zapaleniec#

Alegro reklamuje kupowanie na alegro lokalnie. Spróbowałam i więcej tam nie zajrzę. Kupujący wystawiał ten sam przedmiot na paru portalach. Mimo iż zrobiłam reserwację i dostałam potwierdzenie od sprzedającego, po 2 dniach otrzymałam odpowiedź, że jednak ktoś już kupił. Tak się nie robi. To nieuczciwe.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

@Martabp123 AL to nic dobrego, same słowa krytyki przez sprzedających i kupujących.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Rezerwacja trwa 12 godzin. Trzeba było w tym czasie kliknąć Kup teraz.

oznacz moderatorów
Martabp123
#8 Zapaleniec#

Nie. Umówiłam się na konkretny termin. Sprzedający wyraził zgodę. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, trwa 12 godzin. Po tym czasie może kupić przedmiot inna osoba. Tu się nie ma co umawiać, albo kupujesz po rezerwacji, albo nie.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/realizacja-sprzedazy-i-kontakt-z-kupujacym-na-allegro-lok...

Chyba że rezerwowałaś poza Allegro.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Martabp123 

Kupujący może poprosić Cię o zarezerwowanie wystawionego przedmiotu w ogłoszeniu z opcją kup teraz. Jeśli to zrobi, dostaniesz maila z linkiem do czata - tam zdecydujesz czy zgadzasz się na rezerwację. Jeśli się zgodzisz, ogłoszenie zostanie wyszarzone na 12 godzin - w tym czasie kupujący powinien kliknąć kup teraz - przycisk ten będzie dostępny tylko dla niego. Jeśli tego nie zrobi, Twoje ogłoszenie zostanie przedłużone o 12 godzin.

Więcej

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Martabp123
#8 Zapaleniec#

Nie znam się na tym. Zadałam pytanie i otrzymałam odpowiedź twierdzącą od sprzedającego

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Martabp123 sprzedawca mógł nie wiedzieć że po 12 godzinach produkt sam wyskoczy z rezerwacji i będzie mógł go kupić ktoś inny 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Martabp123
#8 Zapaleniec#

Ha. Sprzedawca nie wiedział. To kto ma wiedzieć?  Nie będę nic kupować na alegro lokalnie. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Martabp123 Tam są tacy sprzedawcy że jeżeli nie pasuje im cena to piszą, że towar się uszkodził albo wynajdują inny powód.

oznacz moderatorów