anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamowienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
eudiamonds
#7 Wielbiciel#

Dwa dni temu zamawialam opony przez Allegro lokalnie. Sprzedawca napisal mi, ze by niebylo pomylky dodatkowe informacje o produktu, wedlug czego informowalam sprzedajacego ze anuluje ten zakup i terza szukam mozliwosci jak anulowac zakup. Zaplacone zamowienie jest. Jak teraz postapowac ? Dziekuje Sara 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@eudiamonds Masz zakup w zakładce "Moje zakupy", jeżeli tak to tam wszystko zrobisz, anulujesz albo zwrot, zadziała podobne, wówczas sprzedający musi wziąć nr konta od ciebie i ci zwrócić środki bezpośrednio na konto, inaczej na AL się nie da.

oznacz moderatorów
eudiamonds
#7 Wielbiciel#

No chodzi o to, ze w zakladce moje zakupy niema takiej mozliwosci..

Screenshot_2022-05-09-07-30-14-256_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jak chcesz zrezygnować ze względu na zauważone wady to składasz reklamacje a jak chcesz zrobić zwrot to odsylasz na własny koszt . Sprawdź czy sprzedawca już je wysłał bo może wystarczy się z nim dogadać aby nie marnował swojego cennego czasu na pakowanie 

oznacz moderatorów
eudiamonds
#7 Wielbiciel#

Opony niewyslal, juz znow pisalam ze chce anulowac zakup i ze by wyslal kwota ktora zaplacona na moje konto z powrotem. Tylko niewiezialam, ze na Allegro lokalnie niema takich mozliwosci anulowania jak klasyczne Allegro 😔

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@eudiamonds a co z tymi oponami nie tak? Co to za informację? Pisałaś do sprzedawcy , że nie chcesz tych opon?

Na lokalnie sprzedają prywatni sprzedawcy, którzy nie muszą przyjmować zwrotów. Ale muszą wziąć pod uwagę reklamacje.

oznacz moderatorów
eudiamonds
#7 Wielbiciel#

Opony sa u sprzedawcy. Sprzedawca sam pisal do mnie po wplacie ze opony sa 12 tu letnie a ze by niebylo niezrozumienia, to wyslalam do niego, ze w tym przypadku chce radszej anulowac.. w ogloszeniu tej informacji niebylo i chcialam anulowac tez z aplikacji ale nieda sie

oznacz moderatorów