anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Celowe działanie czy niewiedza?

Ziolko39
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Wygrałem licytację na AL od Client:118938734 > wybrałem płatność przy odbiorze >

Zrzut ekranu 2024-05-15 122111.jpg

 2.jpg

Podobno sprzedająca wysłała przesyłkę paczkomatem z opcją dostawy na adres domowy > potem napisała do mnie przez CW, że żąda wpłaty 120 zł za licytację blikiem na jej numer telefonu > napisałem, że zapłacę kurierowi > wtedy zaczęła mnie straszyć zgłoszeniem sprawy do Allegro i na Policję, jeżeli nie jej nie zapłacę

Proszę o interwencję i wyjaśnienie sprzedającej na czym polega "wysyłka za pobraniem" > aukcja  Oferta: e534b57c-d790-490e-b57b-6e7f815fd2c1 >  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Nie interweniujemy w takich przypadkach. Jeśli pojawią się problemy z realizacją tego zamówienia, możesz założyć sprzedającej dyskusję.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@nat_not Przesyłka do mnie podobno dzisiaj dotrze > chodzi o jej straszenie Allegro i Policją > jak to będzie zwykła przesyłka to wtedy poproszę o nr. jej konta i zapłacę > ja rozumiem, że można popełnić błąd, ale jak prosiłem o telefon w celu wyjaśnienia sytuacji to dostałem odpowiedź, że nie ma czasu na rozmowę, tylko żąda przelania kasy blikiem.3.jpg

 To jest tylko jedna z wiadomości > niektóre zarzucały mi oszustwo > niektóre sugerowały jakbym napisał, że nie zapłacę

4.jpg

 

5.jpg

 I cała rozmowa w tym stylu > oskarżenia i zmyślenia.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ziolko39 W takim razie najlepiej rozpocząć dyskusję w przypadku, kiedy paczka do Ciebie nie dotrze w terminie 🙂 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No jak nie interweniujecie. Natalko albo ja źle czytam albo sprzedająca od wygrywającego licytacje zażądała wpłaty blikiem czyli poza allegro i niby wysłała paczkę... Śmierdzi to na kilometr przekrętem... Gdzie ta słynna ochrona kupujących?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki Podobno paczka zostanie dzisiaj dostarczona > wg trackingu Inpostu > chodziło mi tylko zwrócenie uwagi na niedopuszczalne komentarze i groźby sprzedawcy pod moim adresem > jak rzeczywiście nadała bez kwoty pobrania to poproszę ojej nr. konta i przeleję pieniądze > nie jestem oszustem na 120 zł

oznacz moderatorów

Client:122551206
#3 Debiutant#

@Ziolko39  napisał(a):

@AnnaG-Antyki Podobno paczka zostanie dzisiaj dostarczona > wg trackingu Inpostu > chodziło mi tylko zwrócenie uwagi na niedopuszczalne komentarze i groźby sprzedawcy pod moim adresem > jak rzeczywiście nadała bez kwoty pobrania to poproszę ojej nr. konta i przeleję pieniądze > nie jestem oszustem na 120 zł


Minęły dwa tygodnie i jak tam? Paczka dotarła? Zapłaciłeś w końcu za ten towar? Pytam, bo jakoś dziwnie ucichłeś... 😉

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:122551206 Niektóre informacje są niedostępne dla kogoś pełzającego dookoła stóp istot wyższych > brak odpowiednich uprawnień🐛

oznacz moderatorów

Client:122551206
#3 Debiutant#

@Ziolko39 Ale wiesz, że aukcja z towarem, który kupiłeś za 101 zł, i który już wystawiłeś na sprzedaż za 360 zł (a 6 miesięcy od zakupu jeszcze nie minęło, if you know what I mean), cały czas jest widoczna i mogę zapytać panią Jolantę o to, czy nie jest stratna na interesie z handlarzem podrobionych perfum?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Ty wierzysz w te jego zmyślenia > niech da link do tej aukcji > wtedy zobaczysz co w niej jest > i co zmyślił mój kochany trollowy chaber

@Client:122551206 Nie wiem na co jeszcze czekasz? > znowu się najarałeś i coś ci się uroiło w tej malutkiej łepetynce

Zresztą możesz pisać dalej te bzdury > nie będę się tłumaczył przed byle kim > dla mnie temat zamknięty.⚱️

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko pytam!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

nie jestem oszustem na 120 zł    czy to prawda?  i który już wystawiłeś na sprzedaż za 360 zł (a 6 miesięcy od zakupu jeszcze nie minęło,

oznacz moderatorów

Client:122551206
#3 Debiutant#

@LEW433  napisał(a):

nie jestem oszustem na 120 zł    czy to prawda?  


Dobre pytanie. Nadal nie wiemy, czy towar został opłacony. Chyba zapytam o to sprzedającą, bo jakby to powiedziała @AnnaG-Antyki "Śmierdzi to na kilometr przekrętem..."

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ziolko39 ale żeby był blik na telefon musisz znać numer telefonu czy się mylę.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Znam nr. telefonu bo dostałem go  w mailu po zakupie > poza tym dzwoniłem do niej, żeby wyjaśnić sytuację > nie raczyła odebrać > a przez CW napisała, że nie ma czasu na rozmowy > więcej straciła czasu na pisanie przez CW.

oznacz moderatorów