anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy po zakończonej dyskusji sprzedawca mnie oszukał ?

tmaksymilian
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem konto do gry, które w tytule miało wyznaczone skórki. Na konto czekałem około 2-3 dni, zamiast gwarantowanej wysyłki w 24h na maila. Najpierw utworzyłem dyskusję, że sprzedawca wogóle nie podesłał mi danych logowania, następnie sprzedawca łaskawie wysłał konto, ale oczywiście nie miało ono skórek, które były w tytule aukcji oraz zdjęciach.  Zostałem oszukany na 160 złotych. Utworzyłem znów dyskusję, gdzie zarządziłem zwrotu części środków oraz zostawienie konta lub zwrot całej kwoty i zabranie konta, ponieważ nic na nim nie zmieniałem. Sprzedający próbował się wymigiwać, w końcu dałem sobie spokój i napisałem mu maila, że nie chcę się kłócić, konto sobie zostawie, a na przyszłość będę miał nauczkę. Zamknąłem dyskusję, 5 minut później próbowałem zalogować się na dostarczone przez sprzedawcę konto, niestety nagle nałożył on weryfikację dwuetapową na numer telefonu.

Chciałbym wiedzieć, czy jestem w stanie otrzymać od allegro stosowną pomoc / zwrot środków.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

tmaksymilian
#7 Wielbiciel#

Warto wspomnieć, że sz. pan sprzedawca nie odbiera telefonów i od 3 godzin dziwnie rozmawia z kimś przez telefon... 🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nauczka dopiero jest teraz jak zamknąłeś dyskusje, ale napisz i wyjaśnij powinni Ci pomóc:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166

oznacz moderatorów

tmaksymilian
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc, ale chciałbym nadmienić, że bez sensu jest to, że po zamknięciu dyskusji nie mogę jej ponownie otworzyć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz, ale są warunki ponownego jej otwarcia.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@tmaksymilian ty nie możesz ale tobie mogą przywrócić dyskusję @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
1 jak już będziesz miał wznowioną to złóż reklamację z odstąpieniem od umowy niezgodność z towaru z opisem oraz brak dostępu do konta
2 po 14 dniach oznacz jako nierozwiązaną i złóż wniosek o protecta
3 w międzyczasie napisz do serwisy gry że dany osobnik sprzedaje konta co pewnie jest niezgodne z regulaminem serwisu i jak był tak głupi że po ip znajdą mu to co ci sprzedał plus inne na które się logował to zbanują mu wszystkie

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A co ma sens 🤔

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tmaksymilian czy chcesz abyśmy ponownie otworzyli Twoją dyskusję ze sprzedającym? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów