anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić w takiej sytuacji?

Client:106116888
#7 Wielbiciel#

Ostatnio zakupiłem przedmiot z allegro lokalnie poprzez przelew bankowy i pojawił się napis "Dokończ zakup" i sprzedawca nie dostał danych do wysyłki, lecz pieniądze z konta zostały pobrane i nie jestem pewien co w tej sytuacji zrobić oraz czy to jakiś błąd

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Czy dostał czy nie, sprawdź jaki masz tu status:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione albo: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

natomiast jeżeli śrdoki się nie zaksięgowały to wrócą do Ciebie w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów

Client:106116888
#7 Wielbiciel#

Tutaj jest status: oczekujemy na dokończenie płatności, dokończ zakup a środki zostały zaksięgowane

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:106116888 Cześć, żadna ze zleconych przez Ciebie płatności nie została zakończona prawidłowo. Jeśli pieniądze zeszły z Twojego konta, to wrócą na nie automatycznie do 5 dni roboczych. Musisz opłacić to zamówienie ponownie

oznacz moderatorów

Client:106116888
#7 Wielbiciel#

Aha, czyli pieniądze powinny wrócić za 2 dni lub 3 dni? Ponieważ zakupu dokonałem 9 marca 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak powinny wrócić w ciągu 3dni automatycznie, o ile nie był to przelew tradycyjny, tam może być dłużej i inaczej.

oznacz moderatorów

Client:106116888
#7 Wielbiciel#

Przelew bankowy więc nie wiem, ale dziękuje za pomoc i uspokojenie

oznacz moderatorów

Client:106116888
#7 Wielbiciel#

A trzeba skontaktować się z kimś czy to automatycznie wróci?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:106116888 Wróci automatycznie

oznacz moderatorów

Client:106116888
#7 Wielbiciel#

Witam, piszę po zwrocie pieniędzy, teraz wziąć opcje dokończ płatność czy napisać do sprzedającego aby od nowa ogłoszenie wystawił?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106116888 Jeśli nie minęło 5 dni, to powinieneś wciąż mieć możliwość opłacenia tego zamówienia. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów