anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu allegro nie moze mi pomoc odzyskac paczki

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Witam, kupiłem towar na allegro lokalnie, okazało się że jest niekompletny i uszkodzony, odesłałem go na reklamacje i sprzedający oskarża mnie o kradzież części towaru i nie uznaje reklamacji, ni odsyła towaru ani pieniędzy, co teraz? Allegro protect to fikcja, każą składać zawiadomienie na policję i umywaja ręce

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

LEW433
#21 Demiurg#

@markopedro7 Nie umywają rąk, tam są warunki w AP. a dlaczego nie udokumentowałeś wysłanych przedmiotów, złóż zawiadomienie na Policji, co Ci szkodzi skoro sprzedający oskarża Cię o kradzież.

oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Mam zdjęcia przed wysyłką, film jak otwieram paczke

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@markopedro7 zrobiłeś pewnie podstawowy błąd, masz protokół szkody - ubytku ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Jaki protokół? Paczka była cała tylko towar zniszczony, brak części. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@markopedro7 pisałeś że uszkodzony i nie kompletny więc skoro paczka była cała i to nie wina przewoźnika a sprzedawca odrzuca reklamacje, pozostaje Ci odebrać paczkę i założyć sprawę w sądzie 😞 

Allegro nie sąd więc nie rozstrzygnie tego sporu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Nie chce odesłac paczki bo twierdzi że jest niekompletna i mam oddać ta część tylko to on ja wymontowal i leci sobie w kulki. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@markopedro7 jak sprzedawca odrzucił reklamację to musisz zapłacić za odesłanie lub odebrać sam 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Nie mam ani paczki ani kasy. Allegro protect zaproponowali dać towar do serwisu wycenić szkody i wyrownaja, tylko nieam tej paczki bo pan nie oddaje i koniec

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Zawile to.

oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

No zawiłe. A allegro nic mu nie może zrobić. Ciągle kręci, zmienia wersje

oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Sprzedający nagrał film jak otwiera paczke i brakuje tam najważniejszej części (niby ja ukradłem) a są inne których mi wogole nie przysłał, jak o to zapytałem to cisza, film usunął i zamilkl

oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  może ktoś co podpowie? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@markopedro7 na konto sprzedającego nałożyliśmy ograniczenia do wyjaśnienia sprawy. Rozumiem, że wciąż nie otrzymałeś wysłanego zamówienia, aby móc oddać je na serwis i otrzymać wycenę niezbędną dla wniosku Allegro Protect?
W tej sytuacji napisz proszę to w odpowiedzi na wiadomość dotyczącą Allegro Protect, że nie możesz oddać towaru do serwisu, ponieważ sprzedający go nie wysłał.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Oczywiście że napisałem o tym. Napisałem także o tym filmie który jest podejrzany to allegro protect odpisali żebym rozwazył zgłoszenie na policję. Taka odp nic mi nie daje, mam zgłosić bo odrzuca wniosek czy mam co robić? Nic konkretnego. 

oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Może zerknie Pani co tam się dzieje, to chyba nr sprawy jak się nie mylę

338807-1711301881

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@markopedro7 Jeśli w korespondencji dotyczącej Allegro Protect otrzymałeś prośbę o zgłoszenie sprawy na policję, to zgłoś to na policję i prześlij w kontynuacji korespondencji dokument, który to potwierdzi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Napisali "powinien Pan rozważyć zgłoszenie sprawy na policję" Tzn mogę ale nie muszę? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@markopedro7 my nie mamy dostępu do tej korespondencji, dlatego najlepiej jeśli dopytasz w niej, czy rozpatrzenie wniosku wiąże się ze zgłoszeniem sprawy na policji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

markopedro7
#8 Zapaleniec#

Odpowiedzi są tak pokrętne że ciężko coś zrozumieć, na odpowiedź trzeba czekać parę dni. 

oznacz moderatorów