anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro nic nie robi nieuczciwym sprzedawca

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Allegro nic nie robi nieuczciwym sprzedawcą na allegro lokalnie 

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

LEW433
#21 Demiurg#

A po co odpuszczasz, to jakby się poddać albo wyrazić zgodę na porozumienie!

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Wiesz mam swoje zmartwienia swoje problemy święta za rogiem problemy nie finansowe więc te 555 zł a się tym zajmować tracić nerwy muszę się zająć sobą zwłaszcza że muszę wrócić do sprawności  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz ale niedobrze jest odpuszczać nieuczciwym!

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Ale co zrobisz jeśli allegro odpuszcza to co mam latać niewiadomo co robić a sprzedawca się cieszy ze się udało bo przypuszczam ze nic z tego powodu nie bed,ie nieprzyjemnośći cza zacząć uwarznie i rozwarznie z pełnym przekonaniem ze jeśli ktoś cie oszuka to jest to twój problem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czytaj wypowiedzi nie zauważyłem żeby Allegro odpuszczało, jakbyś odznaczył dyskusję jako nierozwiązaną i złożył wniosek o rekompensatę ?🤔

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Allegro  wystawiło decyzję ze ja zwracam na swój koszt pani odaje 500 zł a allegro  zwraca mi 55 zł które  zapłaciłem za wysyłkę towaru zakończyłem dyskusje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież nie tracisz!

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Nie ale jeśli pani  ci pisze ze ja naciągasz to mówiłem ze po odesłaniu by było ze ja okradłem bo sprzedała 150 sztuk później około  następnie źle liczę i ze naciągam to po odesłaniu co by było i w dodatku zaznaczyła w nienaruszonym stanie światełko za drugim razem się zapaliło 

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Daje do myślenia w jakim stanie dojedzie do niej i w jakiej ilości bo ja to widzę w wyobraźni poniszczone rozkradzione jak ona ma zwrócić pieniądze 

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Albo samemu sprzedawać sztabki złota za 500000 zł kupić 2 gramy reszta sztabka czegoś w sprzedaży sprzedam sztabki złoto 20 szt  a tam 2 gramy Złota i 18 sztabek czegoś wszystko się zgadza sztabki są złoto jest i co mi zrobicie

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję ale nie liczę na to że sprzedający ponosi jakieś konsekwencje zwłaszcza że jak pani napisała ze sa choc nie są widoczne 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Słabe te twoje podejście, pakujesz liczysz możesz zrobić zdjęcia i nie słyszałem żeby jakiś sprzedajacy się wymigał z tego od Allegro.

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

No i co że mam zdiecia jak odebrałem paczkę pani ma jedno przed wysyłka ja kilka przy odbiorze ja wyślę porobię zdiecia pani odbierze zrobi zdiecia towaru w jakimś stanie kto powie że nie zrobiłem zdiec potem rozwaliłem wiem że smieszne ale tak samo jak sprzedaje pojedyncze sztuki tego co mi wysłała za 30 zł a mi dała 93 sztuki po 3 zł za sztukę wid,isz logike

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Jak byś poczytał dyskusje zpanią to byś na głowę dostał serio tu naukowcy by zwariowali chyba ruwnierz powiedz kupuje towar 500 zł opłacam wysyłkę 55 zł razem płacę 555 zł a pani ci powie ze ona poniosła koszty wysyłki i prowizji dla alegro i jest stratna

oznacz moderatorów

janko2104
#7 Wielbiciel#
przed:

Opinie

1/ 5.0
Na podstawie 2 ocen
Anna Jantar2021-10-29 16:50:35
Fatalna obsługa klienta! Kłamanie w żywe oczy, wypieranie się faktów, zwalanie winy na kupującego. Tragedia! Obrażanie kupującego, nie odpowiadanie na wiadomości, atakowanie, szkalowanie. Po wystawieniu negatywnego komentarza natrętne narzucanie się przez sms, maile i ponowne atakowanie!
 
 

 

Kamila Wu2021-09-29 17:48:05
Radzę unikać tego sklepu jak ognia! Działają bardzo szeroko na allegro, jednak jakość ich produktów pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Według sprzedawcy, klient nie ma prawa wyrazić swojej negatywnej opinii w komentarzu - za każdy negatyw dosłownie bombardują smsami, telefonami i mailami z żądaniem usunięcia, bo przecież słaba jakość produktów, które oferują to nie ich wina i to na pewno klient się myli, ewentualnie przewoźnik to ten zły... Można poczytać ich odpowiedzi na allegro na każdą negatywną opinię, obrażanie, wyzywanie od kłamców jest na porządku dziennym. Czekać tylko, aż tu pojawi się jakaś inteligentna odpowiedź od nich. Zamiast tracić bezsensownie czas na wydzwanianie i pisanie smsów czy wiadomości xx razy dziennie zajęli by się może lepiej poprawą jakości swoich usług, bo jest co poprawiać. NIE POLECAM!
 Po :
Rewelacyjny
5,00/5
2 oceny
 Dwie opinie jakże różniące się. Co pani na to? Opnie są usuwane -szczególnie te negatywne. Proszę o odpowiedź
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

To tak samo jak nic nie robią z nieuczciwymi kupującymi.

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Też powini oczywiście 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Mi to wygląda na błąd w komunikacji. Jako obcokrajowca mógł Cię sprzedawca nie zrozumieć. 

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Jestem Polakiem a w czym mógł nie zrozumieć proszę ja ciebie ze kupiłem co innego a dostałem coś  czy ze liczyć nie umiem 

oznacz moderatorów