anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CzY MOGĘ ZMIENIĆ PACZKOMAT DOCELOWY NA ALLEGRO LOKALNE?

AGORASTIS
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

PRZEZ POMYŁKE, PODCZAS ZAKUPU NA ALLEGRO LOKALNE, ZAMIAST PACZKOMAT POZ11APP  W POZNANIU, ZAZNACZYŁAM PACZKOMAT RYB02N W RYBNIKU. CZY MOGĄ MI PANSTWO POMÓC ROZWIAZAĆ TEN PROBLEM?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@AGORASTIS  A to zależy na jakim etapie jest zakup, przesyłka. Kontaktuj się szybko ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

AGORASTIS
#7 Wielbiciel#

Przesyłka jest jeszcze na na początkowym etapie, nie została jeszcze nadana. Zaraz po zakupie, skontaktowałam się w tej sprawie ze sprzedającym ale twierdzi, że nie ma możliwości zmiany paczkomatu, gdyż Allegro nie daje mu takiej możliwości w tym zakresie - gdyż jak twierdzi, sprzedający po otrzymaniu wpłaty, dostaje konkretne dane do wysyłki od Allegro i to Allegro generuje etykietę do wysyłki i na tym koniec, on nie ma żadnego pola do manewru. Zasugerował jedynie kontakt z kimś(???) z Allegro i zapytać czy mogą to zmienić u siebie w systemie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@AGORASTIS Napisz że ma możliwość zmiany, wystarczy że poprosi moderację Allegro o usunięcie i wówczas może wygenerować nową etykietę, może o tym nie wie!

oznacz moderatorów

AGORASTIS
#7 Wielbiciel#

OK, bardzo dziękuję za odpowiedź, spróbuję mu to zasugerować i zobaczymy co z tego wyniknie. A tak na marginesie, to może się orientujesz się, kto lub jaki dział na Allegro jest kompetentny do podejmowania decyzji w tej sprawie i ewntualnej korekty?

oznacz moderatorów