anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mozna anulowac komentarz

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry, czy można usunąć dwa negatywne komentarze u jednego sprzedawcy?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tomciok1980 Tak. 🙂 Możesz to zrobić samodzielnie (o ile nie minęło 90 dni od zakupu i nie zrobiłeś tego już wcześniej) z poziomu zakładki Moje zakupy 🙂  Artykuł z instrukcją znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/oceny-i-komentarze/jak-edytowac-lub-usunac-ocene-wystawiona-.... W razie pytań/problemów, daj znać, chętnie pomogę 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

 Niestety nie mogę edytować komentarza.

Edytowano ocenę z dnia 02 lut 2023

Proszę o możliwość zmiany na pozytywny.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tomciok1980 "Edytowano ocenę z dnia 02 lut 2023" to komunikat sugerujący, że doszło do edycji. Nie udało Ci się wprowadzić żadnych zmian?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

Czy można usunąć komentarz, żeby wystawić pozytywny? 

Serdecznie proszę.

oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

To chodzi o ten komentarz

"Nie polecam zakupów u tego sprzedawcy. Kupiłem ser żółty Salami (6 sztuk)i ser żółty Radamer (3 sztuki) Otrzymałem dziś przesyłkę. Ważność jest Salami do kwietnia 2023r, a Radamer do Marca tego roku. Uważam że sprzedający przed wysłaniem, powinien poinformować mnie o terminie przydatności towaru. Dlatego komentarz jest negatywny Nie zjem tyle sera w ciągu dwóch miesięcy, Jest 23.01.2023r. "

Edytowano ocenę z dnia 23 sty 2023

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Tomciok1980  Więc jednak dasz radę zjeść ten serek. Brawo !!!  Oby tylko na zdrowie poszło 😰

Tak ogólnie to bardzo mnie cieszą takie pytania użytkowników.  Już wkrótce na Allegro będą tylko bardzo pozytywne komentarze i wszystkie oceny 555...5...

Bardzo słuszną linię obrał zarząd Allegro...😎

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tomciok1980 Jeśli samodzielnie nie możesz już edytować oceny, napisz przez ten formularz. Odpowiedni zespół podejmie decyzję w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, piszę w tej samej sprawie co ostatnio. Proszę o możliwość zmiany treści komentarza,

Chcę napisać pozytywną opinię.

Tomasz Kędzia

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tomciok1980 a nie działa rozwiązanie z tego wątku czy mozna anulowac komentarz lub skorzystaj z sugestii moderatorki nat_not

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zestrachałeś się? 

oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

nie zestrachałem się, ale dlaczego mam sprzedawcy zaszkodzić. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Komentarz o sprzedającym możesz tylko raz edytować, ale możesz prosić o usunięcie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

oznacz moderatorów