anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mozna anulowac komentarz

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry, czy można usunąć dwa negatywne komentarze u jednego sprzedawcy?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tomciok1980 Tak. 🙂 Możesz to zrobić samodzielnie (o ile nie minęło 90 dni od zakupu i nie zrobiłeś tego już wcześniej) z poziomu zakładki Moje zakupy 🙂  Artykuł z instrukcją znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/oceny-i-komentarze/jak-edytowac-lub-usunac-ocene-wystawiona-.... W razie pytań/problemów, daj znać, chętnie pomogę 🙂  

oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

 Niestety nie mogę edytować komentarza.

Edytowano ocenę z dnia 02 lut 2023

Proszę o możliwość zmiany na pozytywny.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tomciok1980 "Edytowano ocenę z dnia 02 lut 2023" to komunikat sugerujący, że doszło do edycji. Nie udało Ci się wprowadzić żadnych zmian?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

Czy można usunąć komentarz, żeby wystawić pozytywny? 

Serdecznie proszę.

oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

To chodzi o ten komentarz

"Nie polecam zakupów u tego sprzedawcy. Kupiłem ser żółty Salami (6 sztuk)i ser żółty Radamer (3 sztuki) Otrzymałem dziś przesyłkę. Ważność jest Salami do kwietnia 2023r, a Radamer do Marca tego roku. Uważam że sprzedający przed wysłaniem, powinien poinformować mnie o terminie przydatności towaru. Dlatego komentarz jest negatywny Nie zjem tyle sera w ciągu dwóch miesięcy, Jest 23.01.2023r. "

Edytowano ocenę z dnia 23 sty 2023

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Tomciok1980  Więc jednak dasz radę zjeść ten serek. Brawo !!!  Oby tylko na zdrowie poszło 😰

Tak ogólnie to bardzo mnie cieszą takie pytania użytkowników.  Już wkrótce na Allegro będą tylko bardzo pozytywne komentarze i wszystkie oceny 555...5...

Bardzo słuszną linię obrał zarząd Allegro...😎

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tomciok1980 Jeśli samodzielnie nie możesz już edytować oceny, napisz przez ten formularz. Odpowiedni zespół podejmie decyzję w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, piszę w tej samej sprawie co ostatnio. Proszę o możliwość zmiany treści komentarza,

Chcę napisać pozytywną opinię.

Tomasz Kędzia

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tomciok1980 a nie działa rozwiązanie z tego wątku czy mozna anulowac komentarz lub skorzystaj z sugestii moderatorki nat_not

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zestrachałeś się? 

oznacz moderatorów
Tomciok1980
#7 Wielbiciel#

nie zestrachałem się, ale dlaczego mam sprzedawcy zaszkodzić. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Komentarz o sprzedającym możesz tylko raz edytować, ale możesz prosić o usunięcie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

oznacz moderatorów