anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy obejmuje mnie ochrona kupujących?

rafalkoch12
#7 Wielbiciel#

IMG_0152.png

IMG_0151.png

Dzień dobry, mam pytanie dokonałem zakupu. Czy obejmuje mnie ochorna kupujących w razie gdybym nie dostał telefonu czy zwrotu pieniedzy? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

Nie widac obrazkow az moderacja nie klepnie napisz o co chodzi czy nie zakup z linku z fb

oznacz moderatorów

rafalkoch12
#7 Wielbiciel#

Wystawil ktos na sprzedaz iphone 15 pro za 1400zł w tytule i opisie pisze sprzedam nowego iphona 15 pro telefon nieotwierany z gwarancja.

i dodany w marka telefonu acer i model inny 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@rafalkoch12 Pokaż link do ogłoszenia.

Serio nowy iphone 15 pro za 1400 zł? 😂

oznacz moderatorów

rafalkoch12
#7 Wielbiciel#

Nie ma bo kupilem ale nie oplacilem jeszcze, ogolnie kupuje dosc czesto telefony i ciekawi mnie czy w tej sytuacji jestem chroniony ktos dodal zdjecia z audi r8 to albo jest bogaty albo fejk 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pokaż link do ogłoszenia.

oznacz moderatorów

rafalkoch12
#7 Wielbiciel#

Po co? 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Piszesz na forum z prośbą o poradę - jeśli mamy pomóc to dobrze jest rzucić okiem na konto sprzedającego.
Tu natomiast i tak na 99,99% jest to ściema - to chyba oczywiste 😉

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Rzućcie okiem na konto tego sprzedającego.

oznacz moderatorów

rafalkoch12
#7 Wielbiciel#

To admini i moderatorzy moga zerknac ale nam to nic z tego bo nie ma zadnych informacji a na allegro od 10 lat jest i osoba prywatna

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@rafalkoch12 capi na kilometr normalnie tel pod 5k kosztuje a tu ktoś za 1400zł wystawia okazja złodzieja czyni

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@rafalkoch12 Jeśli sam znalazłeś ogłoszenie na allegro i kliknąłeś KUP TERAZ to tak - jesteś chroniony.

Jeśli było np. tak, że znalazłeś ogłoszenie na innym portalu i ktoś przysłał Ci link do 'aukcji allegro' to nie bo w takim wypadku nie był to zakup na allegro.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Cuś to wania......

oznacz moderatorów