anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający może wystawić sobie towar ponownie, pomimo tego, że został opłacony?

Lew-w
#7 Wielbiciel#

Czy sprzedający może wystawić sobie towar ponownie, pomimo tego, że został opłacony?
Bo cena się nie spodobała?
Zakupiłem i opłaciłem na drugi-trzeci dzień za cenę 31 zł.

Wystawił na licytację na nowo, nie czekając na wpłatę.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-donkey-kong-oryginal-gameboy-advance-lsf
Żąda podania rachunku i wykonania zwrotu.

Z jakiegoś powodu, w ramach (uprzejmej z mojej strony) wymiany zdań w konwersacji, zostałem nazwany zboczeńcem.


Pracownik allegro będzie się mógł wypowiedzieć w dyskusji dopiero w poniedziałek po południu.
Jedyne, czego w tej chwili chcę, to żeby sprzedający wywiązał się z zawartej umowy sprzedaży i wysłał przedmiot.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie może skoro wystawił i opłaciłeś powinien Ci wysłać ale jak zwróci Ci środki to Allegro nic mu nie zrobi(niepotrzebna Ci dyskusja), zostaje Ci sąd.

oznacz moderatorów

Lew-w
#7 Wielbiciel#

Nie zwróci, dopóki nie podam numeru konta, a na pewno takiej osobie nie udostępnię więcej swoich danych osobowych.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak wystawiał w licytacji a Ty kupiłeś to nie może się podpierać rażącym błędem w cenie ,racja jest teoretycznie po Twojej stronie ale jak oddał Ci kasę allegro umyje rączki i pozostaje Ci jedynie sądowa batalia z tym handlarzem.

oznacz moderatorów

Lew-w
#7 Wielbiciel#

Nie oddał, co do batalii sądowej, to za samo oszczerstwo sądzę, że do tego dojdzie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem czy coś ugrasz, ale życzę powodzenia.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Masz takie prawo i argumenty ,choć kwota niewielka ale jak dla mnie to nie jest sprzedawca tylko zwykły handlarzyna . Sam dużo wystawiam w licytacjach i już nie raz sprzedało mi się coś wielokrotnie taniej niż bym oczekiwał ale trzeba to z honorem przyjąć na klatę . Jak ktoś chce ryzykować w licytacji to powinien umieć godzić z porażką.

oznacz moderatorów