anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ukrycie warunków sprzedaży jest legalne?

aziking09
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  kupiłem konto na brawl stars, miało być 30k pucharków, sprzedający prosił o psc, ponieważ karta nie działała, wysłałem psc i on wysłał konto na którym było 300 pucharków, napisałem i powiedział że były warunki umowy że konto było przykładowe, ale było to ukryte w opisie gry, login to 

Igor (Igoszy720)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@aziking09 I co moderacja ma Ci zwrócić? otwórz dyskusję i tam wyjaśnij ze sprzedającym jak towar jest niezgodny z opisem:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

aziking09
#1 Nowicjusz#

było w opisie tylko bardzo dobrze ukryte w „opis gry:”

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@aziking09 kodeks cywilny w momencie zakupu akceptujesz to co jest zapisane w opisie oferty, więc tak prawnie to legalne, moralnie naganne, chyba że tytuł oferty mówił co innego w ilości pucharków co opis oferty wtedy reklamacja jest zasadna

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Link do oferty!

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ukryte  w opisie gry?

raczej napisane w opisie. Trzeba czytać. 

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@aziking09 Skoro było to ujęte w opisie > nieważne czy na początku, czy w środku, czy na końcu > to nie było ukryte > po prostu nie doczytałeś dokładnie opisu aukcji > czyli aukcja była zgodna  opisem > kiciuś Cię podpuszcza do awantury, której nie wygrasz.

oznacz moderatorów