anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mama772
#7 Wielbiciel#

Chce anulowac zakup lodowki brak kontaktu ze sprzedajacym

oznacz moderatorów
62 ODPOWIEDZI 62
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772  Możesz przez zakładkę "moje zakupy". Ale łatwiej będzie jeżeli coś więcej opiszesz.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Zamowilam lodowke wczoraj,i chce anulowac zamowienie nim do mnie wysle ja wogle,same zle opinie ma,wydzwaniam od rana a numer tel jal by nie istnial nie odp na @.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772 To wejdź na "moje zakupy" i anuluj, zakup lodówki.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Jak odzyskam pieniadze za lodowke,?bo pewnie bedzie z tym problem,

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772  Jak anulujesz zakup to sprzedający dokona zwrotu do AF i oni ci oddadzą na twoje konto. Możesz tam w tej zakładce napisać do sprzedającego że rezygnujesz z zakupu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772  Zakładka "moje zakupy". szczegóły i tam masz wszystko, popatrz i poczytaj.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Jak mi nie przyszlo powiadomienie o nadaniu przesylki to jeszcze tego do mnie nie wyslal?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tam masz wszystko w Moje zakupy , szczegóły ,status przesyłki, coś taka uparta , wejdź i zobacz.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Nie uparta tylko zalamana ze dalam sie oszustowi wkrecic,a nie kupuje tu czesto i takich to ja przygod nie mialam jak z tym zakupem bo nie poczytalam opini innych.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772 Co za emocje a skąd wiedza że to oszustwo. Jaki jest status przesyłki?

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Nie widze statusu przesylki,i anulowac trzeba pisemnie wydrukowac papier wlasnorecznie wypelnoc i na @odeslac.Opinie ma bardzo zle ze nie taki towar wysyla albo oszkudzpny albo ho wogle nie wysyla zalamana jestem tym faktem ze pieniadze zaplacilam i ich nie odzyskam bo na tym druku co trzeba se wydrukowac to trzeba nr konta wpisac

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772 Może zacznijmy od początku, gdzie był zakup na Allegro czy A Lokalne. Masz zakup w zakładce 'moje zakupy"? jaki jest status tego zakupu?

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Na allegro kupilam ja wczoraj o 11 godz.i nie widze statusu zakupu

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak płaciłaś za ten zakup? A może masz tu :https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Nie mam nic w zakladce lokalne,ja na prawde nie wiem jak sie za to zabrac aby anulowac

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz w zakładce "moje zakupy " nie masz w AL to gdzie i jak kupiłaś i jak płaciłaś?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz tu:Screenshot_2020-10-16 Allegro Moje Allegro.png

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

20201016_003056.png

 no ok jest tu i wchodze w szczegoly tam jest adres dostawy,prosze o pomoc jak mam to anulowac bo na prawde juz zglupialam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz tam szczegóły!

oznacz moderatorów