anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mama772
#7 Wielbiciel#

Chce anulowac zakup lodowki brak kontaktu ze sprzedajacym

oznacz moderatorów
62 ODPOWIEDZI 62
LEW433
#21 Demiurg#

Zwróć cześć lub całość zakupu, wejdź tam,

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Tak sa szczegoly,

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kliknij w te szczegóły.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Ok i co dalej

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Następnie kliknij tu:Screenshot_2020-10-16 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Ok zrobilam tak 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kliknij na zakup lodówki i zaznasz "zwrot bez podania przyczyny" i wypełnij dalej tzn nr konta twojego itd Po wypełnieniu kliknij "zwracam produkty". Pieniądze wrócą na twoje konto po kilku dniach Allegro wyśle ci maila że sprzedawca zwrócił kasę.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Dobrze juz to robie,nie ma znaczenia ze to do mnie nie przyszlo mam rozumiec,a jak by wyslal to bym dostala @z informacja ze nadane tak.mam do niego pisac ze anuluje zamowienoe?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772 Jakby wysłali to także masz prawo to zwrócić w 14 dni(tak samo wypełniasz ten formularz) ale tak masz "status przesyłki" i widzisz czy wysłali.Wyślij ten formularz, możesz także napisać do sprzedającego że rezygnujesz z zakupu. Masz tam "skontaktuj się z sprzedającym" kliknij i napisz do niego.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kjfirany
#8 Zapaleniec#

@mama772  Proszę patrzeć na słowa, właśnie posądziła Pani kogoś o oszustwo patrząc tylko na jego opinie. Poza tym On nic Pani nie zrobił, nie "wkręcił". Sama Pani nie sprawdziła dokładnie od kogo kupuje. Sama siebie Pani wkręciła.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20201016-005709.png

 wystawil mi fv na @ wczoraj,a tam na zólto tak napisane co teraz

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772 Ja nie widzę tego, musisz napisać bo musiałby moderator zaakceptować.(obrazek) Napisz co jest na żółto.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Do zamowienia wystawiono fv.

Zwroty przysluguja tylko konsumentom,jesli produkt kupiono do uzytku firmowego,to sprzedawca moze nie zakceptowac zwrotu.

 

Tak dokladnie jest napisane.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Zwrot tylko przesluguje konsumentom,jesli produkt byl brany na firme moze odmowic zwrotu. fv imiena na osobe prywatna jest wystawiona,nie prowadze firmy a fv mi potrzebna dla siebie bo wykanczam dom.mam dosc tej lodowki centralnie zakup zycia zem zrobila

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772  No to zrób jak pisaliśmy wcześniej, wszystko będzie ok. FV jest na osobę prywatna.(konsument). Wypełnij ten formularz i już, jakby coś się wydarzyło pisz to pomożemy, bez emocji. Jak masz zakup przez Allegro, to nawet masz zwrot z programu ochrony konsumenta POK. Idę spać. Powodzenia.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Dziekuje bardzo za pomocDobranoc

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@mama772  Może pojechał po towar i nie odbiera telefonu jak prowadzi samochód albo poszedł już spać.

oznacz moderatorów
mama772
#7 Wielbiciel#

Mnie to nie bawi zaplacilam za to pieniadze jak mam je odzyskac teraz,z kim tu sie kontaktowac na allegro

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mama772  Co cię nie bawi?, chcesz porady to ci piszemy co masz zrobić.

oznacz moderatorów