anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak moge sprawdzic czy konto sprzedajacy ma prawdziwe (lokalnie)

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:43678130
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

Zarejestrowane przez Allegro, opinie o sprzedającym itd.: Zakupy na Allegro Lokalnie są bezpieczne. Weryfikujemy konta sprzedających przed wystawieniem produktu na sprzedaż. Każdy, kto chce wystawić przedmiot na sprzedaż, przechodzi proces aktywacji konta. Jeśli masz pytanie lub obawy przed kupnem, możesz napisać do sprzedającego na czacie i wyjaśnić swoje wątpliwości. Jeżeli kupisz przedmiot przez opcję kup teraz lub w licytacji i nie otrzymasz towaru, lub otrzymasz produkt nieoryginalny albo niezgodny z opisem, możesz otrzymać rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu, nie masz obowiązku zgłaszania sprawy na policję – możemy zrobić to za Ciebie. Jeśli przedmiot odbiega od opisu lub okaże się, że jest nieoryginalny, poprosimy Cię o dokument z policji, potwierdzający, że sprawa została zgłoszona – czytamy na stronie Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43678130 Każdy sprzedający na Allegro ma prawdziwe konto. 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Konta są prawdziwe tylko sprzedawcy czasem są nieprawdziwi.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:43678130, czy coś konkretnego wzbudziło Twoje podejrzenia? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:43678130
#7 Wielbiciel#

Mam prośbę czy możecie mi pomóc wysle link który dostałem i proszę o spojrzenie https://allegrolokalnie.pl/oferta/konsola-z-napedem-1tb

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z Czech.

oznacz moderatorów
Client:43678130
#7 Wielbiciel#

I będzie to ok

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz gwarancję bezpiecznych zakupów na Allegro.

oznacz moderatorów
Client:43678130
#7 Wielbiciel#

Jeszcze jedno pytanko ile taka przesyłka będzie szła i z góry bardzo dziękuję 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający ma 7 dni na wysyłkę jeżeli nie jest podana inna data dostawy.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:43678130 , @mr_oma   Wydaje mi się że wątpliwości może budzić lokalizacja sprzedawcy.  Niby jest unia, strefa  Szengen, ale jak sobie  Allegro radzi z weryfikacją takich sprzedawców?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@br. ze względów bezpieczeństwa nie mogę zdradzić żadnych szczegółów, ale radzimy sobie i weryfikujemy zarówno sprzedających z Polski jak i zagranicznych. Każdego dotyczą takie same zasady i regulamin Allegro. Dlategro mamy pewność, że zakupy na Allegro i na Allegro Lokalnie są bezpieczne.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów