anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskac pieniadze?

lady_veronicah
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Kupiłam na allegro lokalnie klocki lego. Po 2 dniach dostałam e-mail od allegro, że sprzedawca zwrócił mi pieniądze i trafia na moje konto do 3 dni roboczych. Po 3 dniach pieniądze nie wróciły, brak jakiegokolwiek maila od allegro. Dopiero w szczegółach info zwrot nie powiódł się, skontaktuj się ze sprzedawca. Napisałam do sprzedawcy, a on mi tylko napisał że pieniądze mu pobrało allegro nie wróciły do niego i trzeba zgłosić się do supportu. Nie widzę jakoś żeby cokolwiek zrobił dlatego pytam tutaj co ja mogę zrobić? Nie rozumiem też jakim cudem zwrot się nie udał...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

komis-bell
#21 Demiurg#

@lady_veronicah Podaj tu numer zamówienia. Moderacja rzuci okiem 🙂
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

lady_veronicah
#8 Zapaleniec#

Cz3sc. A gdzie mogę znaleźć ten nr? Widzę tylko nr płatności. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@lady_veronicah Hmmmm nie wiem gdzie na lokalnie jest nr zamówienia.
Ewentualnie w mailu powinien być chyba identyfikator zwrotu.

Jak nie ma to poczekaj na moderację.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lady_veronicah sprzedający rzeczywiście zlecił dla Ciebie zwrot, który został anulowany, więc w takiej sytuacji powinien skontaktować się z nami i przesłać potwierdzenie bankowe płatności, jeżeli została ona pobrana z jego konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lady_veronicah
#8 Zapaleniec#

A z jakiego powodu zwrot zostal anulowany. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lady_veronicah powodów może być wiele, ale niestety nie mam dostępu do takich informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lady_veronicah
#8 Zapaleniec#

Niestety sprzedawca przestał się odzywac. Dlatego otworzyłam dyskusje. Automat allegro napisał, że wzywa sprzedawcę do odezwania się i nadal cisza. Co radzicie abym teraz zrobiła? Pieniędzy brak a by się na święta przydały...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czekać a jak się nie odezwie to kliknij o pomoc Allegr i wówczas mogą Ci udostępnić wniosek o rekompensatę.

oznacz moderatorów

lady_veronicah
#8 Zapaleniec#

Hej 🙂, a ile powinnam poczekać zanim klikne popros o pomoc? 16.12 otworzyłam dyskusje, a 19 pojawiła się automatyczna odpowiedź allegro. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lady_veronicah poprosiłam już o wypowiedź naszego pracownika w dyskusji z tym sprzedającym, więc za chwilę ktoś od nas zabierze w niej głos. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów