anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć dane adresowe w allegro-lokalnie ?

KrzysioJaw
#8 Zapaleniec#

Witam. Robiłem kiedyś zakupy i odrazu przekierowałem do znajomego podając jego adres. O ile w "normalnym" allegro usunąłem adres i niema tematu o tyle adres ten jest zapisany w allegro lokalnie. Jak na złość zawsze on oznacza się jako pierwszy 😕  Nie potrafię się go teraz pozbyć 

oznacz moderatorów
91 ODPOWIEDZI 91

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, również proszę o usunięcie wszystkich obecnych adresów z allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Usunęliśmy adresy 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

antoniewicz021
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Również prosiłbym o usunięcie adresów z Allegro Lokalnie, przy wystawianiu ofert na tym portalu również się pojawiają i ciągle muszę pilnować, żeby odznaczyć błędy, nieaktualny adres. Dziękuję!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@antoniewicz021 Cześć. 🙂 Oczywiście, z chęcią pomogę! Nie wiem tylko, które adresy mam usunąć. Napisz proszę, który adres mam zostawić (wystarczy miasto) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, proszę o usunięcie adresu Chorzowska. Ostatnio prosiłem o usunięcie adresów ale niestety pojawił się on sam mimo, że go nie wpisywałem.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Usunęłam już ten adres. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Witam ponownie. Kolejny raz pojawił się ten adres, nie wiem dlaczego. Proszę o ponowne usunięcie i informację co może na to wpływać.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Cześć. 🙂 Ten adres masz ustawiony również w danych swojego konta: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta. Takie dane musisz edytować samodzielnie z poziomu swojego konta. 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Chodzi mi o allegro lokalnie. Ostatnio prosiłem o wyczyszczenie adresów. Wszystkie zniknęły ale przy wystawianiu ten jeden pojawia się z powrotem w formularzu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Dzieje się tak, ponieważ ten adres masz wprowadzony w ustawieniach swojego konta Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Cały czas używam adresu "Gliwice" więc brany jest pod uwagę adres wpisany na Lokalnie. W adresach allegro nie da się ustawić po prostu samej miejscowości a nie chcę aby wyświetlał się cały adres. Przed chwilą wystawiłem coś na próbę i teraz ten adres się nie pojawia w formularzu.

oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, po raz kolejny proszę o usunięcie z allegro lokalnie adresu chorzowska...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 usunęłam ten adres, ale tak jak Ola pisała wcześniej, w ustawieniach konta Allegro masz podany taki adres, więc przy wystawianiu ogłoszenia on się ponownie pojawi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Ale to jest na zwykłym allegro, nie mogę go usunąć przecież.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Dane konta Allegro i Allegro Lokalnie są takie same. Możesz zmienić adres tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Wiem, że mogę go zmienić ale ja nie chcę żeby mój prywatny adres wyświetlał się w ofercie. Za każdym razem muszę dokładnie sprawdzić czy aby przypadkiem nie został wybrany. Przecież to jest nonsens. Skoro osoby prywatne zostały oddzielone od firm to również ta sekcja powinna zostać oddzielona. Dodam, że nie można z adresu usunąć ulicy bo przecież w trakcie zamawiania czegoś na allegro musi być podany pełen adres. Ale do wystawiania powinna być osobna rubryka

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 W ofercie wyświetla się tylko nazwa miasta. Adres zaciąga się z informacji na koncie Allegro. Możesz zmienić ten adres w danych konta (link podałam wyżej) lub w razie potrzeby założyć drugie konto z adresem, jaki potrzebujesz na Lokalnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

W takim razie formularz jest mylący bo nigdzie nie ma o tym wzmianki. Dziękuję za informację

oznacz moderatorów

Blevar84
#8 Zapaleniec#

Mozna prosic o usuniecie adresow z mojego konta...?!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Blevar84 Tak, bardzo proszę. Adresy usunięte. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów