anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka jest szansa na powrót do normalnego Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
HITMAN_C4791
#8 Zapaleniec#

Witam.

Po 14 latach bycia zagorzałym fanem Allegro... odchodzę. Z powodu dziadostwa jakie sieje "Allegro lokalnie". Już kolejny raz po wykupieniu promowania ogłoszeń jakiś pacan i to niekoniecznie z Polski, który tworzy sobie nowe konta (co minutę, no bo przecież to proste na Allegro bez żądnych zabezpieczeń chociażby za pomocą podania nr. PESEL / poprawnego telefonu) specjalnie albo kupuje przedmioty, albo licytuje, albo też wypisuje farmazony na czacie.

Aktualnie jakiś cwaniak "zakupił" mojego laptopa z opcją płatności za pobraniem...
...przez tego oszusta "Allegro lokalnie" żąda ode mnie opłaty prowizji w wysokości 83,25zł, której oczywiście NA PEWNO NIE OPŁACĘ.

A! Podaję "dane" i "adres" do wysyłki tegoż jegomościa:

Odbiorca
michael webb
Al. Stanów Zjednoczonych 162
00-932 Warszawa
+44 752 918 823 4
sin213@mail.com
Uwagi do dostawy: brak

Kupujący

Client:105165043

telefon:

email: sin213@mail.com

Jak widać... jedna WIELKA fikcja. Dokładnie taka sama jak to całe "Allegro lokalnie".

Gdy tylko spece usuną mi opłatę prowizji, to na pewno nigdy do wystawiania ofert na Allegro nie wrócę, a sprawę bardziej jeszcze w Internecie nagłośnię, bo to jest totalna kpina z nas - sprzedających.

Tak chcecie "doceniać" takich użytkowników po 14 latach? To w takim razie dziękuję...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wystawiaj za pobraniem ani odbiorów osobistych tylko po wpłacie na konto ,wtedy naliczą ci opłatę transakcyjną jak faktycznie klient zapłaci.

oznacz moderatorów
HITMAN_C4791
#8 Zapaleniec#

Niestety drugi raz w życiu wystawiłem przedmiot właśnie za pobraniem i to był wielki błąd. Dzięki.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Normalne allegro o jakim myślisz i wspominasz ze starych czasów już nie wróci ,można tylko pomarzyć .

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@HITMAN_C4791 

Zacytuje: "jaka jest szansa na powrót normalnego Allegro?"

Żadna. Allegro ma tu sporo winy ale należy zauważyć że przestępczość w internecie również radykalnie wzrasta!

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@HITMAN_C4791 Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Napisz do nas przez ten formularz - anulujemy opłatę transakcyjną. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
HITMAN_C4791
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za wiadomość. Skorzystałem z tego formularza kilka godzin temu i już transakcja oraz opłata prowizyjna została anulowana.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów