anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem monetę nie zgodną z opisem

Client:68363665
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich mam pytanie kupiłem monetę ,po otwarciu okazało się że ta moneta jest niezgodna że zdjęciem i opisem. Wysłałem sprzedającemu że chcę zwrócić monetę ponieważ wprowadził w błąd kupującego sprzedający że nie przyjmuje zwrotów.Moze by ktoś naprowadziłm mnie co dalej robić. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:68363665 Bo wg prawa prywatny sprzedajacy nie musi przyjmować zwrotu bez podania przyczyny, ale możesz i musisz zlożyc reklamację na niezgodność z opisem, zrób to przez otwarcie dyskusji, masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:68363665 jeśli prywatny to owszem zwrotów może nie przyjmować , ale do reklamacji ma obowiązek się odnieść , w szczegółach zakupu masz przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, użyj go bo z Twojego wpisu wnioskuję ,że bez bata się nie obejdzie .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:68363665 daj link do oferty i napisz dokładnie co jest nie tak ? 

Złóż reklamacje sprzedawcy, nie zwrot !!! najlepiej w dyskusji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:68363665 Dobra rada od kolekcjonera a zarazem sprzedawcy ,jak chcesz kupić i czuć się bezpiecznie to kupuj na normalnym allegro od zarejestrowanych sklepów a nie od prywatnych sprzedawców którzy nie chcą bo nie muszą przyjmować zwrotów .

oznacz moderatorów