anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupilem towar niezgodny z opisem

Client:69666990
#7 Wielbiciel#

Kupiłem grę na PS5. W opisie zaznaczone jest , że to kod z grą.  Jak się okazało po zakupie sprzedający wysłał mi dane do konta PSN w postaci maila i hasła czyli dostęp do konta PSN. 

Napisałem,  że zakupiłem kod czyli 16sto znakowy kod do PlayStation Store a nie konto.

Sprzedający twierdzi, że dostęp do konta to też może być pewną postacią kodu. 

Co zrobić w zaistniałej sytuacji. 

Nie chce mi zwrócić pieniędzy twierdząc że wszystko jest OK

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli oferta jest niezgodna z opisem to, zakładaj dyskusję i tam opisz problem, reklamujesz towar i sprzedajacy musi w dyskusji się wypowiedzieć w ciągu 24godz(bez weekendów), reklamację( z tytułu rękojmi, za towar odpowiada sprzedający) musi rozpatrzyć w ciągu 14dni. W dyskusji możesz poprosić o pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:69666990
#7 Wielbiciel#

Założyłem dyskusję.  Sprzedający twierdzi , że nie ma nic do zarzucenia. Czekam na pomoc z Allegro i zobaczymy co wyjdzie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok. napisz że reklamujesz, masz 14dni a później możesz oznaczyć jako nierozwiązaną, jak nie dojdziecie do porozumienia i złożyć wniosek do POK.

oznacz moderatorów

Client:69666990
#7 Wielbiciel#

Znowu wystawił grę,  ale już napisał o tym  że sprzedaje dane do konta. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:69666990 Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, jak oferta jest niezgodna z opisem to sprzedajacy stoi na straconej pozycji.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:69666990 Domagaj się wysyłki kodu lub zwrotu pieniędzy - nie martw się, allegro nie zostawi Cię bez pomocy.
Pokaż tez link do aukcji - zobaczymy co sprzedający tam oferował.

oznacz moderatorów