anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

Client:86525604
#7 Wielbiciel#

Sądzę, że licytacja za 1 zł to nabijanie sprzedającego w przysłowiową butelkę. Ogólnie licytacje funkcjonują na zasadzie ostatnich minut i towar jeżeli nie napiszesz ceny minimalnej wystawiając go na allegro lokalnie , to  możesz się z nim pożegnać i oddajesz za 2 zł. Nie widzę licytujących... są to strzały ostatnich sekund

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mwmonety
#21 Demiurg#

Po pierwsze nie musisz wystawiać w licytacji od 1 zł możesz ją rozpocząć od wyższej kwoty .Po drugie nie musisz wystawiać na AL tylko na normalnym allegro ,po trzecie nawet jak wystawiasz już na AL to też możesz poprosić kogoś znajomego by tę cenę odpowiednio podbił .Ustalanie ceny minimalnej jest bez sensu i ponosisz straty jak produkt jej nie osiągnie a gwarantuje ci że tak jest najczęściej bo każdy omija licytacje jak widzi że jest z ceną minimalną. Osobiście wystawiam tylko w licytacjach i nie narzekam na tę formę ,tyle że wszystko wystawiam na normalnym allegro a nie AL bo tam to jest kompletny brak logicznych reguł.

oznacz moderatorów

Client:86525604
#7 Wielbiciel#

Mwmonety. Wiem Pan co : "po trzecie nawet jak wystawiasz już na AL to też możesz poprosić kogoś znajomego by tę cenę odpowiednio podbił " Ja tego nie kupuje . To mam narażać znajomych, żeby podbili cenę i mam później sam dla siebie odkupić i zapłacić Allegro za sprzedaż. Przecież to bez sensu co Pan pisze. Czy jest pan pracownikiem Allegro ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:86525604 Czyli tu wystawiasz, jeszcze musisz pamiętać że na AL klient mimo wygranej często nie płaci i nie ponosi żadnych kosztów: Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

Client:86525604
#7 Wielbiciel#

Panowie. Ja na prawdę staram się zrozumieć i myślę logicznie. Jestem nowy więc zaproponowano mi Allegro lokalnie. Doszedłem do wniosku, że będę licytować i płacę na Allegro lokalnie i na Allegro 5 zł za coś tam, żeby był widoczny. A ja licytacji tego przedmiotu na Allegro nie mogę znaleźć bo tam ciągle Smart. Dla mnie bez znaczenia czy to Allegro lokalnie czy też inne Allegro no główne. W tym się można pogubić. Nie rozumiem za co mam płacic 10% kiedy określam cenę minimalną to absurd i jak przedmiotu nie sprzedam to porażające. Pytam się za co mam płacić ? Przecież sprzedający nie chce oddać przedmiotu za 2-3 zł chyba to logiczne

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:86525604 Pytam się za co mam płacić ?  A Ty myślisz że promocja, serwery, pracownicy obsługa serwisu, reklama itp. są za darmo 🙂

Zawsze możesz wystawiać na darmowych portalach a czy tam coś sprzedasz ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:86525604
#7 Wielbiciel#

Z reklamy, która jest obok produktu czerpie sie pieniądze. Tzn ze na darmowych portalach sie nie sprzedaje ? .Dlaczego ? Proszę jeśli można o wyjaśnienie, czyli darmowe portale to fikcja ?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:86525604 Darmowe portale nie są fikcją istnieją naprawdę może nie we wszystkich kategoriach są dobrze rozwinięte ,ja w swojej kategorii znam taki gdzie nie ma żadnych nawet najmniejszych opłat ,żadnych prowizji ,podatków i innych opłat a sprzedają tam wszystkie największe sklepy w kraju ,nazwy tu nie podam bo regulamin zabrania ale można poszukać w necie to nie jest trudne.

oznacz moderatorów