anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:108291758
#7 Wielbiciel#

A więc dałem oferte w licytacji na allegro lokalnie której nie chce opłacić ponieważ myślałem że licytuje coś innego. Co teraz?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:108291758  Masz 5dni na opłacenie, nie opłacisz nie będzie zakupu. Dobrze poinformować o tym sprzedającego. Nie rób tak ponieważ blokujesz sprzedaż.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Z ciekawości - co to znaczy, że myślałeś że licytujemy coś innego? 

Jeśli Twoja oferta jest w najwyższa i wygrałeś licytację to z punktu widzenia prawa transakcja jest wiążąca i powinieneś ją sfinalizować. 
Umowę można rozwiązać tylko za porozumieniem stron ze sprzedającym. 

W praktyce - skontaktuj się ze sprzedającym, poinformuj, że nie jesteś jednak zainteresowany zakupem a ten jako nieopłacony anuluje się po 5 dniach bez wpłaty. 
Na przyszłość - weź pod uwagę że sprzedający mógł np wykupić promowanie którego koszty nie zostaną mu zwrócone więc powinno się licytować tylko będąc realnie zainteresowanym zakupem. 

oznacz moderatorów
Client:108291758
#7 Wielbiciel#

Szukałem konsoli z 2 padami i znalazłem dwie licytacje w tej samej cenie. Jedna licytacja z jednym padem, druga z dwoma + gra chciałem zalicytować tą z dwoma lecz sie pomyliłem i bezmyślnie zalicytowałem

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak nie jesteś pewien co przedstawia oferta i nie wiesz czy to ci będzie potrzebne to zanim zaczniesz licytować poproś sprzedawcę o wyjaśnienie . Sprzedający często płaci za wyróżnienie czy promowanie a nawet za wystawianie w niektórych kategoriach i nikt mu tego nie odda.

oznacz moderatorów
Client:108291758
#7 Wielbiciel#

Oddam mu pieniądze za wyróżnienie jeżeli je miał. Chciałem tylko spytać czy nie będzie na mnie nałożona żadna kara pieniężna bądź kata na licytacje

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie będzie żadnej kary, każdy może się "pomylić" i nie daj się wciągnąć w gierki sprzedających, tylko nie powtarzaj takich rzeczy.

oznacz moderatorów
Client:108291758
#7 Wielbiciel#

Dobrze i dzięki

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Jeśli to 1 raz nic ci nie zrobi allegro jeśli nie to wyłapiesz nawet permabana

oznacz moderatorów